REL N25 Piano Black

REL Acoustics
00-00007057
409999,00
грн.
Сабвуфер REL No.25 призначений для використання в стереосистемах і домашніх кінотеатрах найвищого класу. Апарат виконано в закритому корпусі незвичної форми, яка не лише надає йому привабливого зовнішнього вигляду, а й слугує для гасіння внутрішніх стоячих хвиль. Крім того, в разі озвучування великого приміщення сабвуфери REL No.25 можна скласти у вигляді лінійного масиву, що дасть змогу отримати структуровані за висотою баси.

Тип: Активна акустика

Вид: Сабвуфери

Опис
Характеристики

Опис

REL No.25 оснащений великим низькочастотним динаміком діаметром 15 дюймів, дифузор якого виконаний з карбонового волокна. Використання цього високотехнологічного матеріалу дало змогу отримати жорстку і легку структуру, і забезпечити відтворення насичених і опрацьованих басів. Басовік під'єднано до підсилювача потужністю 1000 Вт, енергії якого вистачає для точної передачі звуку в найширшому динамічному діапазоні. Підсилювач виконаний за запатентованою технологією NextGen 3 і працює в енергоефективному класі D.
Для підключення до джерела сигналу в REL No.25 передбачено низькорівневі та високорівневі входи - останні компанія-виробник традиційно рекомендує використовувати під час встановлення сабвуфера в стереосистему. Також до REL No.25 можна підключити опціональний бездротовий приймач, побудований на базі фірмової технології REL Longbow.
Висока потужність вмонтованого підсилювача зажадала використовувати в REL No.25 надійні та швидкодіючі системи захисту. Апарат миттєво відключається в разі виникнення будь-яких нештатних ситуацій. Для управління сабвуфером використовується дистанційне керування, пульт якого має оригінальну круглу форму і вже став своєрідною візитною карткою нових висококласних моделей REL. Він дає змогу регулювати частоту налаштування вхідного фільтра, рівень сигналу окремо для лінійного/акустичного і LFE-входів, перемикати абсолютну фазу 0 -180 градусів. Так само передбачено можливість вибору одного з трьох налаштувань еквалізації звуку залежно від типу відтворюваного контенту.

Характеристики

Вас може зацікавити: