Програвачі вінілу
Hi-Fi та Hi-End

Топ продажу
Програвачі вінілу Audio-Technica
Японський бренд, який не треба зайвий раз представляти. Компанія, яка має більше 50 років досвіду у сфері аналогового звуку. Обирайте стриманий японський дизайн та якість перевірену роками. Професійний рівень звуку ще ніколи не був так близько!
Програвачі вінілу Denon
Заснована в 1910 році, компанія Denon має серйозну технологічну спадщину: від перших пристроїв, випущених в Японії понад 100 років тому, до виробництва перших в світі комерційних компакт-дисків.
Компанія цілеспрямовано інвестує свої ресурси в розробку нових технологій, що гарантує те, що ви отримаєте продукт з самими новітніми технологіями і високу якість звуку при кожному прослуховуванні.
Програвачі вінілу Technics
Technics - японська торгівельна марка, яка виробляє аудіо обладнання компанії Panasonic Corporation. З 1965 року під цією торговою маркою випускалися різні hi-fi пристрої, такі як вінілові програвачі, підсилювачі, ресивери, магнітофони, CD-плеєри та динаміки.
Вперше Technics була представлена як виробник гучномовців преміум-класу, що продаються на внутрішньому ринку компанією Matsushita (нині Panasonic) в 1965 році. Бренд отримав широку популярність завдяки продажам вінілових програвачів з прямим приводом. Перший такий програвач був винайдений інженером компанії Шуічі Обата. У конструкцію вінілових програвачів з прямим приводом більше не входили ремені, а замість них використовувався двигун, що запускає сам диск, на якому лежить вінілова платівка.
Програвачі вінілу TEAC
Компанія TEAC була заснована в 1953 році молодим японським інженером Катсумі Тані, в штаті якої працювали справжні ентузіасти.
З моменту заснування головним принципом інженерів TEAC було створення повністю інноваційних продуктів, які буквально змінювали світ і життя кожного покупця.
TEAC включає не тільки традиційні компоненти, але і абсолютно унікальну електроніку, в основі якої лежать новітні досягнення науки і техніки.
Компанія TEAC - безумовний лідер в світі звуку.
Програвачі вінілу Pro-Ject
Аудіофіли світу обирають бренд Pro-Ject коли мова заходить про програвачі вінілу та аналогове аудіо. Саме час підібрати свій Hi-Fi програвач та гайда до нашого шоуруму слухати!
Програвачі вінілу NAD
Продукція компанії NAD, заснованої в 1972 році, створена цінителями якісного звуку. Компанія щоразу пропонує виняткове звучання, створюючи відчуття присутності, несучи вас в світ музики або кіно. Фахівці NAD твердо переконані в тому, що продукт, який не володіє емоційним і музично вірним звучанням, не заслуговує права на існування!. Сьогодні в штаб-квартирі NAD, розташованої в Лондоні, зосереджені всі організаційні, конструкторські та інженерні зусилля. Компанія NAD виробляє акустичні системи, ресивери, підсилювачі, аудіовідеотеатри, касетні магнітофони, програвачі компакт-дисків, DVD-програвачі, тюнери.

Програвачі вінілу Reloop
Компанія Reloop була заснована в 1996 році групою молодих експертів в музичних технологіях.
Одне з головних відмінностей Reloop від інших брендів, що займаються обладнанням для діджеїв, полягає в тому, що Reloop не вийшли з області Hi-Fi або програмного забезпечення, це завжди була компанія, в якій діджеї створюють обладнання для діджеїв.
Всі продукти Reloop ексклюзивно виробляються в Німеччині.
Програвачі вінілу Thorens
Компанія Thorens була заснована Германом Торенсом (Hermann Thorens) в 1883 році у швейцарському місті Сент-Круа.
На сьогоднішній день Thorens є найстарішою з існуючих компаній аудіоіндустріі.
У класичний період фірмою було випущено більше 1 300 000 програвачів, що є абсолютним рекордом серед компаній, що займаються виробництвом програвачів вінілу.
Програвачі вінілу Yamaha
Бренд Yamaha є провідним виробником в світі домашнього і професійного аудіо обладнання та музичних інструментів.
Це одна з перших компаній, яка почала використовувати цифрові технології, зробивши цифрове звучання таким популярним.
Унікальний симбіоз цифрових і аналогових технологій робить бренд Yamaha безумовним лідером ринку!
Програвачі вінілу Crosley
Для тих кто цінує звук та стиль. Обирайте програвач, який стане прикрасою вашого інтер'єру. Знайдіть "саме той" дизайн у безлічі кольорових рішень. Будьте особливими, будьте собою, будьте Crosley!
Програвачі вінілу ION
Сміливі дизайнерські рішення поєднуються з професійним рівнем аналогового звуку. Це все про ION. Підкресліть свою витонченість, зробіть свій інтер'єр довершеним. Вініл - це стильно!