DALI IO-6 Caramel White

DALI
11115,00
грн.
Навушники DALI IO-6 з функцією активного шумозаглушення створені для максимального комфорту, відрізняються міцною конструкцією і природним, прозорим звучанням.
Навушники DALI IO ергономічно оптимізовані для комфортного носіння, незалежно від розмірів.
Конструкція дозволяє налаштувати навушники для максимального комфорту.
Навушники IO-6 тримають заряд краще за всіх в своєму класі - 30 годин, що дозволяє обходитися без підзарядки протягом декількох днів. А якщо раптом заряд несподівано скінчився, можна перевести IO-6 в пасивний режим, підключивши навушники до аудіо пристрою за допомогою доданого мініджекового кабелю. Час зарядки до 100% через стандартний роз'єм USB-C - всього лише 2 години.
Навушники DALI IO розроблені і спроектовані тією ж командою і на основі тих же принципів, що і будь-які інші колонки DALI. Мета - створити максимально можливе природне і реалістичне звучання, щоб продовжити відтворення музики саме так, як вона повинна звучати. У навушниках DALI IO використовується високоякісний спеціально розроблений динамік з 50-міліметровим дифузором і оптимізованої неодимовою магнітною системою, завдяки чому досягається низький рівень спотворень, мінімум фарбування і прекрасна динаміка у всьому частотному діапазоні.


Тип: Hi-Fi наушники

Характеристики: Bluetooth

Вас может заинтересовать
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Имя
Телефон
E-mail
Город
Адрес | Отделение Новой Почты
Способ доставки
Промокод
Комментарий
Payment method