Київ, вул. Велика Васильківська, 80
Одеса, вул. Буніна, 21
 
 

Акустика Polk Audio

Компанія, яка підкорює серця меломанів і професіоналів акустикою з дивовижними характеристиками. Ще в сімдесятих Polk Audio при створенні своїх продуктів, спиралися на наукові дослідження, чим відрізнялися від більшості виробників того часу.
На рахунку компанії більше 55 запатентованих наукових розробок і десятки нагород за якість і інноваційні рішення.
RTi A Series
Найпопулярніша лінійка RTi A від американської компанії Polk Audio однаково добре справляється і з кінотеатральними ефектами, і з музичним матеріалом.

Запатентована технологія Acoustic Resonance Control (ARC) заглушує корпусний резонанс, який є причиною спотворень, і забезпечує чистий та природний звук.

Сумісна з усіма системами Polk Audio RTi A Series забезпечує плавне злиття звуку кожної колонки в мультиканальних системах.

Signature Series
Пристрої серії Signature, що втілюють у собі традиції компанії Polk зі створення високоякісних акустичних систем HiFi, дадуть вам змогу насолодитися у своїй затишній вітальні найвищою якістю звучання вашої улюбленої музики.

Ці пристрої, дизайн яких був повністю змінений, забезпечують чудову якість звуку під час перегляду фільмів і телепередач та під час прослуховування музики.

Міцний, стійкий та акустично інертний корпус зменшує кількість небажаних стійних хвиль, що дає змогу знизити звукове забарвлення.

T Series
"Ми використовували напрацювання приголомшливої лінійки акустичних систем Polk Monitor Series і оновили їх для сучасних аудіофілів." таку репліку надали інженери Polk Audio для T Series.

Створена не просто для озвучування зображення, акустична система T Series забезпечує ідеальне звучання вашої улюбленої музики.

Ви опинитесь в самій гущавині подій завдяки реалістичному звучанню.

Замовити безкоштовну консультацію
Click to order
Cart
Ваш заказ
Total: 
Имя
Телефон
E-mail
Город
Адрес | Отделение Новой Почты
Способ доставки
Промокод
Комментарий
Payment method
Close
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger