Pro-Ject Essential III Special Edition: George Harrison

Pro-Ject
18150,00
грн.
Компанія Pro-Ject випустила оновлену версію одного зі своїх найпопулярніших програвачів – Essential III. Ця модель стане першою в серії з однойменною назвою, до якої увійдуть програвачі з різним функціональним обладнанням. Це дозволить кожному меломану вибрати програвач саме в комплектації, яка йому потрібна, не переплачуючи за те, що не потрібно.

Програвач Pro-Ject Essential III має базову комплектацію та оснащений виходом зі звукознімача на RCA-роз'ємах, призначеним для підключення до зовнішнього фонокоретора. Зовні програвач Essential III практично не змінився порівняно з колишньою версією, насправді в ньому було зроблено кілька критично важливих доробок, що дозволили підвищити якість звучання. Це новий приводний ролик на двигуні, який тепер виконаний з алюмінію за допомогою лазерного різання, і має підвищену гладкість поверхні. Сам двигун підключений до стабілізатора, що зменшує нестабільність швидкості обертання диска та зменшує рівень вібрацій. Диск та шасі в програвачі Pro-Ject Essential III виконані та добірного ДВП та мають додаткове демпфування для гасіння паразитних резонансів. Нова вертушка має покращений фетровий килимок, що має високу щільність і ефективно захищає пластинку від вібрацій. Опорний підшипник виготовлений із прецизійною точністю, що також позитивно позначилося на стабільності обертання диска.

Програвач оснащений прямим алюмінієвим тонармом довжиною 8,6 дюйма, на якому встановлено звукознімач Ortofon OM10 –ще одна зміна в порівнянні з попередньою моделлю, яка комплектувалася більш простою головкою OM5. Підшипник тонарма виготовлений із сапфіру, що забезпечує плавне та точне переміщення звукознімача у звуковій доріжці пластинки. Апарат встановлений на опорах, що демпфують, які ефективно захищають його від зовнішніх вібрацій. Pro-Ject Essential III випускається в глянцевому оздобленні чорного, білого або червоного кольорів, і комплектується не тільки захисною кришкою, але і дуже якісним фірмовим з'єднувальним кабелем Connect it E.

Тип: Классический проигрыватель

Модель: Pro-Ject Essential III Special Edition

Характеристики: Рекомендуем

Вас может заинтересовать:
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Телефон
E-mail
Місто
Адреса | Відділення Нової Пошти
Спосіб доставки
Номер відділення Нової Пошти | Коментар до замовлення
Варіант упаковки
Промокод
Коментар
Payment method
Обране