Pro-Ject Essential III Phono OM10 Piano

Pro-Ject
14850,00
грн.

Програвач вінілу Pro-Ject Essential III Phono OM10, як і інші моделі цієї серії, виконаний на шасі з MDF. Шасі спирається на демпфовані опори, які забезпечують гарний захист від зовнішніх вібрацій. Опорний диск також виготовлений з MDF та ретельно збалансований для виключення биття та пов'язаних з ними спотворень звуку. Однією з доробок, зроблених у моделях серії Essential III, є нова схема стабілізації швидкості обертання двигуна, а також шпиндель, який тепер з високою точністю виточено з алюмінію. Останнє рішення дозволило зробити передачу обертання на опорний диск більш точним і плавним. Шпиндель має канавки двох радіусів, і переставляючи пасик з одного на іншу можна змінювати швидкість обертання диска (33 або 45 обертів на хвилину). Підшипник опорного диска має шпиндель із нержавіючої сталі. Загалом конструкція програвача відрізняється добротністю та увагою до дрібниць, які впливають на якість звучання.


Тонарм Pro-Ject Essential III Phono алюмінієвий, з внутрішнім демпфуванням і інтегрованим шеллом. Він спирається на прецизійні підшипники та має налаштування антискейтингу. На тонарм вже встановлений звукознімач Ortofon OM10, що суттєво спрощує налаштування програвача для користувачів-початківців. Відмінною особливістю Pro-Ject Essential III Phono є наявність вбудованого фонокоректора для MM-звукознімачів. На пару RCA-роз'ємів на задній панелі програвача може подаватися сигнал як безпосередньо зі звукознімача, так з виходу фонокорректора, що спрощує підключення Pro-Ject Essential III Phono до підсилювачів або AV-ресиверів, які не мають вбудованої схеми.


Програвач комплектується якісним фірмовим фонокабелем Connect iT E, а також прозорою акриловою пилозахисною кришкою. Апарат має якісний звук і рекомендується як перша покупка для всіх меломанів, які цікавляться вінілом.


Особливості вінілового програвача Pro-Ject Essential III Phono:


  • Алюмінієвий тонарм 8,6 дюйми
  • Попередньо встановлений MM-звукознімач Ortofon OM10
  • Вбудований ММ-фонокоректор і кабель Connect iT E

Тип: Классический проигрыватель

Модель: Pro-Ject Essential III Phono OM10

Характеристики: Встроенный фоно

Вас может заинтересовать:
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Телефон
E-mail
Місто
Адреса | Відділення Нової Пошти
Спосіб доставки
Номер відділення Нової Пошти | Коментар до замовлення
Варіант упаковки
Промокод
Коментар
Payment method
Обране