DALI Zensor 5 White
DALI
20625,00
грн.
  • Zensor 5 — це друга за розмірами та потужністю модель у новій лінійці. Звита стереопара має такі важливі переваги, як знімні захисні решітки (грилі), міцну алюмінієву основу — для більшої стійкості, порт фазоінвертора виведений на передню панель, і пара акустичних терміналів преміум-класу. Розмір акустики перевищує 80 см заввишки, і за своїм оформленням цілком може скласти єдиний ансамбль із сучасним домашнім інтер'єром.
  • Передню панель Zensor 5 прикрашає лаковане полірування, а бічні панелі з MDF, покриті ламінатом меблевої якості, також надають колонкам привабливого зовнішнього вигляду. Усередині корпус зміцнений перегородками.
  • Два НЧ/СЧ-динаміки спеціально розроблені для цієї серії, з урахуванням усіх знань і досвіду, накопиченого під час створення інших успішних серій колонок DALI. Конструкція підвісу з малими втратами та фірмовий дифузор, армований деревними волокнами, забезпечують чудове передавання звукової сцени та тривале прослуховування з незмінним задоволенням.Тип пристрою: пасивна акустика, фазоінверторний

Призначення: підлогова акустична система

Діапазон відтворюваних частот: 43 - 26500 Гц

Потужність: 30 - 150 Вт

Чутливість: 88 дБ

Номінальний опір: 6 Ом

Габарити: 840 x 212 x 253 мм

Вага: 10,3 кг

Click to order
Ваш заказ
Total: 
Имя
Телефон
E-mail
Город
Адрес | Отделение Новой Почты
Способ доставки
Промокод
Комментарий
Payment method