DALI Zensor 3 White
DALI
10175,00
грн.
  • Поличкова акустична система DALI Zensor 3 проектувалися так, щоб забезпечити максимально динамічний і насичений звук зі збереженням невеликих габаритів корпусу. У результаті ця АС має одні з найбільш глибоких басів у своєму сегменті ринку й водночас її цілком можна поставити на книжкову полицю.
  • Колонки оснащені низькочастотними динаміками діаметром 7 дюймів із дифузорами з пресованої паперової пульпи, посиленої деревними волокнами. Такі дифузори мають високу жорсткість, що необхідно для ефективного гасіння внутрішніх резонансів і водночас досить легкі для точного передавання найдрібніших динамічних нюансів музичних творів. Звукова котушка НЧ-динаміка зроблена чотиришаровою, що забезпечує більш високу чутливість проти традиційних двошарових котушок, і обміднена алюмінієвим дротом.
  • Високочастотний випромінювач у DALI Zensor 3 має м'який тканинний купол діаметром 25 мм. Твітер має розширений діапазон робочих частот, завдяки чому досягається висока лінійність АЧХ колонок на чутних звукових частотах. ВЧ-динамік змонтований на широкому металевому шасі, що забезпечує добре відведення тепла від звукової котушки та захищає його від механічних вібрацій. Басовий динамік також має акуратну металеву облямівку, завдяки чому DALI Zensor 3 мають дуже добре вигляд зі знятими захисними сітками.
  • Для розширення діапазону відтворюваних низьких частот акустична система обладнана фазоінвертором, вихідний отвір якого виведено на задню панель. Корпуси колонок виготовлені з ДВП збільшеної товщини та додатково посилені спеціальними внутрішніми стяжками. Для підʼєднання до підсилювача слугує одна пара якісних гвинтових клем, приєднаних до розподільчого фільтра, виготовленого з добірних компонентів.
  • Така АС має нейтральний, моніторний звук із точним передаванням найдрібніших нюансів виконання музичних композицій і може використовуватися в аудіосистемах високого класу.Тип пристрою: пасивна акустика, фазоінверторний

Призначення: поличкова акустична система

Діапазон відтворюваних частот: 50 - 26500 Гц

Потужність: 25 - 125 Вт

Чутливість: 88 дБ

Номінальний опір: 6 Ом

Габарити: 205 x 351 x 293 мм

Вага: 6.3 кг

Click to order
Ваш заказ
Total: 
Имя
Телефон
E-mail
Город
Адрес | Отделение Новой Почты
Способ доставки
Промокод
Комментарий
Payment method