Behringer PODCASTUDIO USB

Behringer
00006637
6374,00
грн.
Behringer PODCASTUDIO USB - набір для подкаст-студії з USB аудіоінтерфейсом. До складу комплекту входить USB-інтерфейс UCA 202, мікшерний пульт XENYX 502, динамічний мікрофон XM-8500, навушники HPS 1000, настільна стійка, комутаційні кабелі та програмне забезпечення. Для повноцінної роботи потрібен лише персональний комп'ютер або ноутбук.
П'ятиканальний мікшер XENYX 502 має 1 мікрофонний XLR-вхід з передпідсилювачем, дві пари канальних стереофонічних TRS-роз'ємів. Аналогово-цифровий інтерфейс U-CONTROL UCA200 оснащений 2 вхідними і 2 вихідними аналоговими роз'ємами, є 1 USB-порт. Також у складі комплекту знаходяться динамічний мікрофон XM-8500 і навушники HPM 1000 для персонального моніторингу. Додатково до складу входить настільна мікрофонна стійка, мікрофонний XLR і два RCA кабелі. ПЗ сумісне з програмним забезпеченням популярних програм, операційними системами Windows і Mac OS, режим plug-and-play.
Комплект містить усе, що необхідно для професійного подкастингу, домашнього цифрового звукозапису та обробки, готовий до роботи просто з коробки.

Тип: Аудиокарты

Характеристики: Для дома

Тип подключения: USB

Опис
Характеристики

Опис

PODCASTUDIO USB

Шукаєте ідеальний спосіб самовираження? Ви коли-небудь мріяли стати відомим продюсером? Тоді подкастинг — це відповідь, а USB-набір PODCASTUDIO містить усе необхідне для створення високоякісних подкастів, створення власної музики та домашніх записів — плюс він бездоганно працює з вашим ПК або комп’ютером Mac*! Ми надаємо USB/аудіоінтерфейс, мікшер, навушники та багато іншого – ви почнете працювати миттєво, прямо з коробки!

Змішувач XENYX 502
Незалежно від потреб вашого мікшування аудіо, XENYX 502 забезпечує продуктивність і функції, які можуть вивести ваш талант на новий рівень. Професійна якість звуку, наші легендарні мікрофонні попередні підсилювачі XENYX, еквалайзери в британському стилі та надійна надійність роблять Behringer XENYX 502 ідеальним як для концертів, так і для запису.
USB-аудіоінтерфейс UCA222
U -CONTROL UCA222 дозволяє підключати інструменти та інші аудіопристрої до комп’ютера, ефективно поєднуючи аналоговий і цифровий світи. Це досягається завдяки 2 аналоговим монофонічним входам і виходам (для моніторингу), підключенню USB і додатковому оптичному виходу S/PDIF. Стереовихід для навушників оснащений спеціальним регулятором рівня, що дозволяє слухати як вхідний, так і вихідний звук.

Характеристики

  • Тип: комплект для подкастингу
  • Високодозвільний "plug-and-play" USB-інтерфейс з двома входами і двома виходами, що працює під Windows XP і Mac OS X
  • Мікшерний пульт студійного класу, що пропонує 5 входів, 2 шини, мікрофонний передпідсилювач преміум-класу і 2-смуговий "британський" еквалайзер
  • Динамічний мікрофон з двоступеневим "поп"-фільтром, ідеальний для радіомовлення
  • Студійні навушники з надшироким частотним діапазоном
  • Настільний мікрофонний штатив, мікрофонний кабель з XLR і 2 стереокабелі з RCA-роз'ємами
  • Потужний програмний пакет, що включає мультитрековий секвенсор Kristal Audio Engine і аудіоредактор Audacity
  • Програмне забезпечення для подкастингу під PC і Mac (Podifier, Juice, PodNova, Golden Ear)
  • Ілюстрований посібник для початківця подкастера
Вас може зацікавити: