Korg NANOPAD2-WH

Korg
00-00007509
4750,00
грн.
KORG NANOPAD2 – компактний USB-MIDI контролер, оснащений шістнадцятьма чутливими до швидкості натискання педами. Як і всі контролери nanoSERIES2, цей контролер має невеликі розміри і вагу і прекрасно підходить для роботи з будь-яким ноутбуком або настільним комп'ютером. Крім шістнадцяти педів KORG NANOPAD2 оснащений сенсорним X-Y педом, що дає змогу керувати кількома MIDI параметрами. Шістнадцять педів при перемиканні між чотирма сценами дають змогу присвоїти шістдесят чотири завдання. Для створення портативної музичної системи достатньо підключити кабель USB до відповідного порту комп'ютера. Живлення відбувається через USB-кабель.

Тип: MIDI Контролери

Опис
Характеристики

Опис

DJ-контролер Korg nanoPad 2 WH

Шістнадцять педів на мінімальній площі

Аналогічно контролерам nanoSERIES2, модель nanoPAD2 компактна, легка та зручна для використання разом із ноутбуками та настільними комп'ютерами. Крім цього, контролер nanoPAD2 оснащений шістнадцятьма чутливими педами та сенсорним планшетом XY! Korg nanoPAD2 надає у ваше розпорядження чотири банки призначень педів, в яких містяться 64 установки педів.

Педи відповідають усім нюансам виконання

Шістнадцять динамічно чутливих педів забезпечують чіткий відгук на ваші дотики і передають реалістичне відчуття гри на секвенсор або програмне забезпечення цифрової робочої станції, надаючи партіям ударних більше «життя». Перемикаючись на чотири сцени, ви зможете переглянути всі 64 призначення педа.

Створення музичних фраз за допомогою сенсорного планшета XY, функцій Touch Scale та Gate Arp

Сенсорний планшет XY використовується для керування різними параметрами синтезатора. А нова функція “Touch Scale” дозволить вам інтуїтивно виконати фразу на планшеті XY, як на Kaossilator. Gate Arp, запозичена у моделі Kaossilator Pro, призначена для передачі нотних даних на основі темпу. Майте на увазі, що також підтримуються функції Tap tempo та tempo sync. Комбінація функцій Touch Scale і Gate Arp дозволить вам виконати синхронізовані за темпом фрази та ритми простим постукуванням за планшетом XY або педами.

Програмне забезпечення Korg Kontrol Editor

Контролер nanoPAD2 функціонує з безкоштовним ПЗ "Korg Kontrol Editor", доступним на веб-сайті Korg. Завантажте його на комп'ютер і насолоджуйтеся використанням додаткових функцій. Виберіть одну з чотирьох доступних настройок динамічної чутливості: три чутливості, що обгинають, або фіксована чутливість. Це програмне забезпечення дозволить вам визначити номери нот, створити користувацькі устрою для функції Touch Scale, призначити акорди, призначити повідомлення про зміну режиму керування та зберегти виконані налаштування.

Живлення по USB шині для простої установки

Підключивши один USB-кабель від комп'ютера до роз'ємів nanoPAD2, ви отримаєте портативну систему для створення музики. Дані USB-MIDI та сигнали живлення передаються по одному дроту, забезпечуючи більш вільний простір на робочому місці.

Характеристики

  • Тип: USB-MIDI контролер
  • 16 педів з динамічною чутливістю і 4 огинаючими чутливості
  • Управління: пед X-Y, кнопки HOLD, GATE ARP, TOUCH SCALE, KEY/RANGE, SCALE/ARP, SCENE
  • Пам'ять: 4 користувацькі пам'яті сцен
  • Хост-додатки, що відповідають MIDI-входу
  • Підключення: mini-USB
  • Живлення: по шині USB: менше 100 мА
  • Системні вимоги: Mac: OS X 10.4 і пізніші версії, Windows: Windows XP SP3 (32bit), Microsoft Windows Vista SP2 (32bit, 64bit), Microsoft Windows7 (32bit, 64bit)
  • Габарити: 325 х 83 х 16 мм
  • Вага: 285 г
Вас може зацікавити: