Mackie MC-450

Mackie
00-00006505
15960,00
грн.
Mackie MC-350 - професійні моніторні закриті навушники серії MC. Навушники оснащені високоякісними 50-мм драйверами еталонної якості, які забезпечують неймовірно точне відтворення. Корпус із точним налаштуванням забезпечує чіткі баси та поліпшені високочастотні деталі для надширокої звукової сцени. Регульоване наголов'я з натуральної шкіри преміум-класу та комфортні амбушюри забезпечують ергономічну посадку й оптимальну звукоізоляцію. Міцна ергономічна конструкція розрахована на тривалий час роботи. Навушники забезпечують підвищену точність і чіткість, ідеально підходять для мікшування, прослуховування і діджеїв, які вимагають найвищої якості. Навушники мають 3 кабелі преміум-класу: прямий кабель із тканинною оболонкою, спіральний кабель і кабель із мікрофоном для керування смартфоном. У комплект також входить позолочений адаптер на 1/4" і захисний чохол для перенесення.

Тип: Студийные Наушники

Характеристики: Низкий импеданс (до 100 Ом)

Опис
Характеристики

Опис

Студійні навушники MACKIE MC-450

Широка частотна характеристика робить ці навушники ідеальними для прослуховування і мікшування; 42-мм драйвери забезпечують чітке відтворення звуку; Відкрита конструкція забезпечує повний діапазон; М'яке шкіряні наголов'я і амбушюри; У комплекті додаткові кабелі; Складана конструкція; Захисний чохол преміум класу від пошкоджень під час транспортування.
Відкриті навушники MACKIE MC-450 забезпечать вам детальний звуковий відгук і неперевершений комфорт. Ці навушники професійного рівня оснащені великими 42-міліметровими драйверами, які нададуть вражаючу чіткість, що ідеально підходить для мікшування і прослуховування. Ці навушники мають м'яке шкіряне наголов'я і амбушюри, які забезпечують годинник комфортного використання. Навушники MACKIE MC-450 також зручно брати з собою, завдяки їх складаний конструкції і прикладеного чохла. Модель неодмінно вразить вас своєю міцною конструкцією, детальним відтворенням звуку і неперевершеним комфортом використання.
З MACKIE MC-450 вам не потрібно турбуватися про точність – кожен слуховий апарат оснащений 42-мм драйвером для безкомпромісного відтворення звуку. Більше того, вони володіють високим запасом хедрума, що знижує ризик спотворення і підвищує точність. Одягніть ці відкриті навушники і відчуйте їх вражаюче і просторе якість звуку.
У комплекті з навушниками MACKIE MC-450 йдуть додаткові кабелі, тому ви можете використовувати їх де завгодно – 3 м прямий кабель в клітинній оболонці, 3 м витий кабель і позолочений 1/4" адаптер для студійної роботи. Просто виберіть будь-який відповідний вам кабель і використовуйте! Коли ви в дорозі, скористайтесь ще одним прямим кабелем щоб підключитися до вашого телефону, який володіє вбудованими елементами керування та мікрофоном, щоб ви могли приймати виклики, не викладаючи телефон з кишені.

Характеристики

  • Тип: навушники
  • Тип навушників: закриті моніторні
  • Частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц
  • Опір: 32 Ом
  • Розмір драйверів: 50 мм
  • Чутливість: 97 дБ
  • Роз'єм: джек 3,5, перехідник на джек 6,3 у комплекті
  • Вага: 370 г
Вас може зацікавити: