Pioneer S-DJ80X

Pioneer
00-00006868
16815,00
грн.
Pioneer DJ S-DJ80X – активний двосмуговий студійний монітор. Кабінет виготовлено з деревоволокнистої плити середньої щільності (ДВП). Має великий НЧ-динамік діаметром 200 мм з конусом з арамідного волокна і ВЧ-динамік високої роздільної здатності діаметром 25 мм з м'яким куполом з IMPP (поліпропілену інжекційного лиття), які й забезпечують рівну АЧХ та широкий кут поширення звуку. Знизу розташовується щілинний рифлений фазоінвертор, завдяки якому ви отримаєте більш насичений нижній діапазон частот. Монітор має схему подвійного посилення (bi-amp): окремо посилюється сигнал на низькі, і окремо на середні та високі частоти. Забезпечується широкий частотний діапазон від 40 Гц до 20 кГц. М'який купол ВЧ-динаміка встановлений у центрі опуклого дифузора для оптимізації вихідної потужності та розподілу акустичної енергії одночасно у двох напрямках. Під час роботи дифузор твітера підсвічується білим кольором. На тиловій частині корпусу розташована ручка регулювання фільтра верхніх частот. Підстроювання в діапазоні верхніх частот відбувається з кроком в один децибел (-2дБ до +1дБ). Для комутації є роз'єми небалансний RCA, а також балансні 1/4" TRS Jack і XLR-F. Усередині розміщено підсилювач класу AB потужністю 90 (70+20) Ватт. Для економії електроенергії є автоматичний перехід у режим очікування, який автоматично вимикає пристрій, якщо на нього протягом 25 хвилин не надходить сигнал. Далі відбувається автоматичне ввімкнення в разі виявлення сигналу.

Тип: Монітори

Характеристики: 7-9 дюймів

Кількість у коробці: Один

Опис
Характеристики

Опис

Pioneer S-DJ80X - Активні студійні монітори ближнього поля, розроблені для ді-джеїв та продюсерів, потужність 160 Вт, динаміки 8" НЧ + 1" ВЧ.
Для створення корпусу моніторів Pioneer S-DJ80X використовувався дуже щільний деревно-волокнистий композитний матеріал фіброліт. Крім того, деталі НЧ-динаміка кріпляться на аналогічні перегородки, такі технології усувають і обмежують зайвий відгомін і сприяють створенню потужного баса.

1-дюймові твітери з м'яким куполом розроблялися з технологією DECO, яка використовувалася в TAD Pro TSM-2201-LR. Сьогодні ці монітори знаходяться в безлічі професійних студій. Встановлені дифузори, що мають просторову спрямованість, забезпечують комфортний і зручний контроль високих частот.
Монітор гарантує відтворення потужного баса завдяки використаному при виробництві арамидному волокну і фронтальній системі відображення басів. Самі по собі динаміки виконані з арамідного волокна і магнітів, вони кріпляться на міцний корпус з МДФ.
Відтворення збалансованих частот без втрати якості забезпечено бі-підсилювачами класу АВ.

Розробники подумали користувачів, в результаті чого відсутня необхідність самостійно вмикати і вимикати пристрій, можна скористатися функціями автовимкнення і режимом очікування. Якщо сигнал не надходить протягом 25 хвилин, монітори переходять в режим очікування.
Велика кількість входів (симетричні XLR, TRS і несиметричний RCA) забезпечує зручність роботи і експлуатації. До того ж, користувачі можуть регулювати рівень високих частот (-2 dB/-1 dB/0 dB/+1 dB).
Значна частина часу економиться на те, щоб дізнатися, чи включені монітори чи ні. Pioneer S-DJ80X оснащені індикатором, який відображає режим.
Опуклі дифузори розташовані в лівій, правій і верхній частинах, що забезпечує найкраще сприйняття і 3D стерео.
Високу якість звуку і потужність басів забезпечується за рахунок НЧ-динаміка, виконаного з арамідних волокон. Твітери з м'яким куполом дають збалансований рівень розподілу частот, тоді як нові підсилювачі відтворюють всі види інструментів відмінно збалансованими.

Характеристики

 • Тип: активний монітор
 • Кількість: 1
 • Категорія: ближнього поля
 • НЧ-динамік: 200 мм (8")
 • ВЧ-динамік: 25 мм (1")
 • Частотний діапазон: 40 Гц - 20 кГц
 • Максимальна вихідна потужність: 70+20 Вт
 • Входи: 1 х RCA, 1 x 1/4" TRS Jack, 1 x XLR-F
 • Вхідний опір: 10 кОм
 • Споживання енергії: 160 Вт в активному режимі, до 0.5 Вт у режимі очікування
 • Розміри: 276 x 401 x 315 мм
 • Вага: 11,8 кг
Вас може зацікавити: