Mackie CR8S-XBT

Mackie
00-00006125
11362,00
грн.
Mackie CR8S-XBT - активний студійний сабвуфер серії CR-X потужністю 200 Вт з 8-дюймовим вуфером, Bluetooth-підключенням, входами TRS на 1/4" і RCA. Сабвуфер оснащений 8-дюймовим НЧ динаміком з поліпропіленовим покриттям і вбудованим підсилювачем потужності на 200 Вт. Сабвуфер ідеально доповнить невелику домашню студію, підійде для подкастерів, творців аудіоконтенту, а також для прослуховування музики. Входи і виходи TRS і RCA забезпечують просте під'єднання до моніторів і аудіоінтерфейсу, мікшера або звукової карти. Також є вбудований Bluetooth-приймач для потокової передачі музики зі смартфона, планшета або комп'ютера. Регульовані рівні сигналу зі входів/виходів, кросовер, що налаштовується, від 40 до 180 Гц і світч зміни фази дають змогу оптимізувати продуктивність сабвуфера відповідно до вподобань і вимог ситуації. У комплекті з сабвуфером постачається регулятор гучності CRDV, який під'єднується до окремого входу на 1/4" і забезпечує незалежне керування рівнями для сабвуфера і моніторів. Також до комплекту входить DAW ProTools | First і набір плагінів, що включає 23 високоякісні плагіни.

Тип: Сабвуфери

Характеристики: 7-9 дюймів

Кількість у коробці: Один

Опис
Характеристики

Опис

Студійні монітори і сабвуфер серії CR-X розроблені для задоволення потреб сучасних музикантів, творців контенту, відеопродакшена і не тільки. Приголомшливий зовнішній вигляд, студійне звучання та зручні функції роблять їх кращим вибором для тих, хто хоче отримати професійний звук за доступною ціною.
Студійний сабвуфер MACKIE CR8S-XBT надає студійне звучання із зовнішнім виглядом, що доповнює будь-який робочий стіл, незалежно від того, чи робите ви музику, створюєте контент або просто відпочиваєте під улюблені мелодії. Стильний дизайн включає матову металеву панель і виділяється контур. Володіючи 8-дюймовим динаміком і Bluetooth, CR8S-XBT ідеально підходить для ваших потреб. Поліпшите якість прослуховування за допомогою студійного сабвуфера MACKIE CR8S-XBT.
Завдяки матовою металевій решітці і чітким контурам ваш студійний сабвуфер CR8S-XBT буде виділятися і заявляти: «Я класний» або «Ей, подивіться на мій крутий динамік».
Преміальний вуфер оснащений підсилювачем з великим запасом хедрума для чистого, Панчево звуку. Повністю дерев'яний кабінет додає теплоту і природний резонанс.
Сабвуфер оснащений входами 1/4 "і RCA, а також додатковим входом 1/8" (Aux). Крім того, CR8S-XBT володіє технологією Bluetooth.
Модель оснащена Bluetooth, що істотно полегшує прослуховування музики в будь-який час. Щоб спарити ваш сабвуфер, просто затисніть логотип «Running Man» на передній панелі.
Студійний сабвуфер CR8S-XBT володіє підсилювачем потужністю 200 Вт і високопродуктивним 8-дюймовим вуфером, які забезпечують ті самі об'ємні баси, які ви шукали. У комплект входить пульт дистанційного керування CDRV, який надає регулятор гучності для вашого сабвуфера і моніторів прямо на вашому ... столі. Крім того, CR8S-XBT оснащений Bluetooth, а це означає, що ви можете підключити цей сабвуфер до будь-якої парі моніторів і миттєво отримати систему, на яку ви можете стрім.

Характеристики

 • Тип: сабвуфер
 • 8-дюймовий поліпропіленовий НЧ-драйвер 8-дюймовий
 • Потужність: 200 W
 • Світч інвертації полярності
 • Інверсія фази: 0 / 180°
 • Настроюваний кросовер: 40, 80, 120, 180 Гц
 • Входи: 2 1/4" TRS, 1 x 2 RCA, 1 1/4" TRS для регулятора гучності
 • Виходи: 2 1/4" TRS, 1 x 2 RCA,
 • Напруга: 100 to 240 VAC at 50/60 Hz
 • Споживана потужність: 150 W
 • Матеріал: дерево
 • Передача сигналу по Bluetooth
Вас може зацікавити: