Play Vinyl Blog

Вино і музика: Всередині аудіофільського райського куточка Brilliant Corners

З моменту свого заснування, Brilliant Corners і справді є рідкісним діамантом Лондона: це місце-мрія для будь-якого аудіофіла, де ретельна увага приділяється кожній деталі і котрому водночас вдається залишатися безпосереднім. Поєднання висококласного аудіо – ці височенні спікери Klipsch! Цей світний мікшер Bozak! — і вдосталь вина та страв японської кухні дає можливість кожному відчути себе бажаним гостем.
Також Brilliant Corners керують літнім майданчиком, GIANT STEPS, з його знаменитою звуковою системою, котра прикрашала фестивальні сезони своєю вінтажною BBC консоллю.
Але коли спалахнув Covid, засновникам Brilliant Corners, братам Анішу та Аміту Патель, довелося вигадувати щось новеньке. Вони перетворили те, що колись було фізично існуючим хабом для аудіо-, ено- та японо-філів, на веб-сайт, створивши нову платформу – Idle Moments.
З того часу брати Патель ще краще адаптувалися до нових реалій, відкривши магазин Idle Moments на Коламбія-роуд в Іст Лондоні, де за вінілові платівки відповідає Токійська Vinyl Delivery Service, а за добірне hi-fi обладнання та вино – власне самі Brilliant Corners.
Хлопцям з The Vinyl Factory не терпілося потрапити в цей новий звуковий оазис, тому вони вирушили до Brilliant Corners і взяли інтерв'ю в Аніша. Розповідаємо, що їм удалося з'ясувати :)


Idle Moments був створений як інтернет-магазин – що вас до цього привело?
Після кількох місяців локдауну, не маючи уявлення, як довго доведеться тримати Brilliant Corners закритим, ми зрозуміли, що якщо хочемо знайти спосіб платити по рахунках, то зменшувати темп нам у жодному разі не можна. На складі ми мали багато аудіо обладнання, котре накопичилося за всі ці роки, а у погребі Brilliant Corners – багато хорошого вина.
У цей мікс ми додали кілька платівок із особистих колекцій та почали продавати все це через Instagram. Коли ми побачили, як багато людей до нас звертається, то вирішили - час відкривати веб шоп. До речі, це не лише допомогло нам знову почати платити за рахунками, а й надало можливість бути на зв'язку та спілкуватися з людьми (ох як нам цього не вистачало під час локдауну).

Як народилася ідея фізичної локації Idle Moments?
Операційні процеси онлайн платформи поступово виповзли за межі Brilliant Corners і виявилися хаотично розподіленими по наших власних квартирах. Всюди у нас стояли вінтажні спікери, підсилювачі, платівки та пляшки вина. Нам терміново необхідно було місце, куди б доставляли наші замовлення і звідки би ми надсилали посилки людям, тому ми почали пошуки відповідної точки.
Асортимент у магазині та на сайті приблизно однаковий. Ми робили доставку всього – від ящиків із винами до звукових систем – по цілому світі. Але нам, як і раніше, більше до вподоби взаємодіяти з людьми у фізичному магазині, якщо є така можливість. У магазині якось простіше дати слушну пораду.
Нам завжди подобалося ближче знайомитись з нашими локальними клієнтами, з'ясовувати, яке вино їм до душі, а яке – ні, відкривати їм нові сорти винограду. Так само приємно поспілкуватися про обладнання, яке ми продаємо, або розповісти людині про історію створення якоїсь платівки.
У майбутньому ми плануємо проводити більше ін-стор заходів, присвячених виноробам, релізам платівок, та й загалом ми маємо намір створити навколо магазину справжню спільноту.


Чи має район особливе значення для вас?
Ми знаходимося неподалік багатьох інших чудових музичних магазинів, таких як World of Echo, Yo-Yo Records, Flashback, Love Vinyl та Atlantis Records. Плюс нам довелося бути сусідами із самим університетом Браун!

Що продається у вас в Idle Moments?
У нас продається вино, платівки та hi-fi обладнання, котре ми самі використовуємо та любимо.
Якісний саунд, музика і вино – це незмінні складові того, чим ми займаємося у Brilliant Corners і GIANT STEPS. В Idle Moments ми пропонуємо продукти, створені на основі цього досвіду.
Вина для магазину поставляють виключно виробники, котрих ми любимо. Це або піонери просування натурального вина, або їх найбільш досвідчені та успішні послідовники. Ми стежимо за тим, щоб кожна пляшка, представлена на нашій полиці, незалежно від її ціни, мала неперевершену привабливість. У нас можна купити й інші напої (також наші фаворити) — від пива та сидру до мескаля, rhum agricole та іспанського бренді.
Наша колекція вінілу складається з глибокої та духовної музики. Саме таку споглядальну музику ми з братом часто слухали під час самоізоляції, тому й хотіли поділитись нею з іншими у нашому просторі.
За складання добірки нині відповідає Седрік Ву з Beauty & the Beat, і все, що він обирає – це просто обов'язково до прослуховування.
Всі вживані платівки знаходяться у віданні токійського Vinyl Delivery Service, вони постачають тисячі записів, які підбирає спеціально для нас їхня команда в Японії.
Скотт з VDS знає буквально все про кожну вінтажну платівку в магазині і завжди готовий допомогти з вибором.
Зона Hi-Fi складається з класичних спікерів, програвачів і підсилювачів, кожен з яких з низки причин становить собою якість поза часом і, що навіть важливіше, чудово виглядає та звучить. Це обладнання, котре ми протягом багатьох років радили своїм друзям, воно було протестоване в різних умовах і завжди чудово справлялося зі своїм завданням.


Як розпочалося співробітництво з VDS?
Кей Судзукі (бос Time Capsule Records, колишній шеф-кухар Brilliant Corners) знав, що ми шукаємо постійне місце для Idle Moments. Він також був у курсі, що Рінтаро Секідзука з VDS планував почати імпортувати платівки з Японії, щоб залончувати VDS у Лондоні. Потім Скотт, з яким ми на той момент вже товаришували, почав працювати з Рінтаро. Коли ми знайшли майданчик на Коламбія-роуд, то одразу вирішили, що працювати разом із VDS – чудова ідея, від якої всі залишаться у виграші.
У Лондоні немає нічого схожого на асортимент вінілу, який пропонує VDS. Безліч рідкісних японських платівок, все в шикарному стані, у найрізноманітніших жанрах, від джазу до електроніки та маловідомих японських композицій. Їхній продукт чудово доповнював усе, чим ми займалися в Idle Moments, та й працювати над новим проєктом з друзями, звичайно, вдвічі цікавіше.

Що там за історія з BBC консоллю?
Про неї нам розповів наш друг, Девід Хілл. Вдова колишнього продюсера ВВС продала цю консоль одному хлопцю, а ми вже перекупили у нього.
Ця консоль складається з двох програвачів Technics SP-10 з тонармами BBC, вбудованими підсилювачами та виглядає як щось із Космічної Одіссеї 2001 року. Одним словом, ми були у захваті! Ми взяли її з собою на фестивалі Farr та Houghton у складі звукової системи GIANT STEPS у 2017 році.
Озираючись назад, можу сказати, що це рішення, звісно, ​​було абсурдним. Консоль важить цілу тонну і надто цінна для того, щоб трястись у вантажівці. Якийсь час вона жила в дальній кімнаті Brilliant Corners, а зараз віднайшла свій законний дім у магазині.

Над якими проєктами працюєте зараз?
Ми працюємо над тим, щоб звукова система GIANT STEPS нарешті вирвалася зі складу та увірвалася в поля у 2022 році! Плюс є у нас ще один захопливий і абсолютно новий проєкт, про який ви почуєте вже зовсім скоро…

ЦІКАВЕ