Mackie MP360

Mackie
00-00007512
20720,00
грн.
Hi-Fi навушники Mackie MP360
Десятиліттями наші знамениті акустичні системи допомагають артистам досягати найкращих результатів. Професійні внутрішньовушні монітори MP-360 продовжують цю традицію, забезпечуючи неймовірний звук і якість збірки для артистів, міксинг-студій та аудіофілів. Завдяки потрійному збалансованому динаміку, внутрішньоканальні монітори MP-360 забезпечують збалансоване звучання з винятковою чіткістю і стереозображенням. А завдяки спеціально відлитим корпусам вони витончено сидять у вусі, забезпечуючи зручну, ергономічну посадку і звукоізоляцію до 40 дБ. Додатковий Bluetooth-адаптер MP-BTA робить прослуховування на ходу легким і приємним. Піднесіть свій виступ і музику з професійними внутрішньовушними моніторами Mackie MP-360.

Тип: Навушники

Тип підключення: Дротові навушники

Тип навушників: Вакуумні навушники

Призначення: Для телефону

Опис
Характеристики

Опис

Hi-Fi навушники серії Mackie MP із арматурними динаміками з потрійним балансом (MP-360)

Навушні монітори серії MP

Якщо вам потрібно якомога чіткіше почути себе та все інше на сцені, монітори-вкладиші — найкраще рішення. Професійні монітори-вкладиші серії MP пропонують чіткість і віддачу низьких частот, необхідні для максимальної продуктивності, водночас достатньо зручні, щоб носити їх всю ніч.

Керуйте сценою

Точні динаміки, ергономічний дизайн і міцна конструкція гарантують, що ви ніколи не прогадаєте. Якщо ви хочете чітко почути себе на сцені без усього пов’язаного з цим шуму, внутрішньовушні монітори серії MP допоможуть вам.

Звукоізоляція та комфорт

Ергономічний низькопрофільний корпус і спеціальні амбушюри забезпечують максимальний комфорт, низькі частоти та звукоізоляцію до 40 дБ.

Водії

Спеціально підібрані динамічні та спеціально збалансовані арматурні динаміки забезпечують ідеальний баланс між чистотою вокалу та достатньою кількістю низьких частот для оптимальної продуктивності на сцені.

Високоякісний кабель

Кабелі аудіофільського класу мають внутрішнє обплетення та зовнішнє екранування для покращеної довговічності та звукових характеристик.

Жорсткий футляр в комплекті

Захистіть свої інвестиції за допомогою литого жорсткого чохла, що входить у комплект. Він також оснащений зручною кліпсою для надійного кріплення до рюкзака.

MP-320: Потрійний динамічний драйвер

Збільшивши кількість драйверів до 3, MP-320 тепер дозволяє нам ще більше розділяти частотний спектр за допомогою точного 3-смугового кросовера. Використовуючи динамічні драйвери, ми можемо досягти чудової чіткості та зображення, зберігаючи при цьому відмінну низьку частотну характеристику динамічних драйверів.

MP-360: потрійна збалансована арматура

Як і його брат вище, MP-360 має 3-смуговий кросовер, але замість динамічних динаміків ця модель повністю збалансована. Завдяки точному характеру драйвера цього типу ви відчуєте неймовірну чіткість і деталізацію. Це чудово підходить для вокалістів, яким потрібно якнайточніше чути себе та свій мікс, і робить прослуховування улюбленої музики абсолютно новим досвідом.

MP-460: Збалансована арматура Quad

Так, ми поїхали туди. Використовуючи ті самі збалансовані арматурні динаміки, MP-460 має конструкцію чотирьох динаміків для ще більшої чіткості та точності. Збалансований звук, покращена роздільна здатність деталей і неймовірно плавні середні частоти – ось головна перевага MP-460. Незалежно від того, чи ви музикант, інженер мікшування, або хочете відчути свою музику в абсолютно новому вимірі, MP-460 допоможе вам це зробити.

Характеристики

Вас може зацікавити: