Thom Yorke - Anima [2LP]

2850,00
грн.
A1. Traffic
A2. Last I heard (…He Was Circling the Drain)

B1. Twist
B2. Dawn Chorus

C1. I Am a Very Rude Person
C2. Not the News
C3. The Axe

D1. Impossible Knots
D2. Runwayaway

Жанр: ELECTRONIC

Опис
Слухати

Опис

Хоча у 2018 році вийшов саундтрек Тома Йорка "Suspiria" до однойменного фільму Луки Гуаданьїно, фронтмен Radiohead не випускав студійної платівки з моменту виходу "Tomorrow's Modern Boxes" у 2014 році. Сольний альбом Тома Йорка завжди чекають з нетерпінням, але п'ятирічна перерва між Tomorrow's Modern Boxes та ANIMA робить появу цієї платівки ще більш приємною.
На ANIMA Йорк продовжує розвивати електро-баладне звучання, з яким він працює ще з часів свого першого сольного повноформатника (The Eraser 2006 року). Чимало треків тут побудовано на густих синтезаторних басах і запрограмованих барабанах, які часто набирають обертів, коли Йорк нашаровує звуки і вокал протягом декількох хвилин. Часто згадуються колишні колеги Йорка - Modeselektor, а також більш орієнтований на пісні напрямок пост-дабстепу, з яким Radiohead працювали над альбомом 2011 року The King Of Limbs. Прислухайтесь уважно, і ви навіть можете почути трохи 2-step в бітах.
Як це зазвичай буває з сольним матеріалом Йорка, його ефірний спів залишається тендітною оболонкою, яка огортає його музику. Незалежно від того, скільки разів ви чули спектральний фальцет Йорка раніше, цього ніколи не буде достатньо, щоб зупинити його від того, щоб він не захоплював вас щоразу, коли він підходить до мікрофону. Коли Йорк нагромаджує гармонії, часто змиваючи їх реверберацією, результат приголомшливий, як ніколи.
Існує декілька версій ANIMA. Вони варіюються від CD до розкішного подвійного LP видання, яке містить 40-сторінкову книгу з текстами пісень та малюнками. Всі вінілові видання ANIMA включають "(Ladies And Gentlemen, Thank You For Coming)", трек, який не увійшов до стандартного видання альбому.
Останній сольний альбом Тома Йорка ANIMA є прекрасною річчю - давайте подивимось правді в очі, він ніколи не буде чимось меншим.

Слухати

Вас може зацікавити: