Error get alias
Error get alias
Error get alias
Error get alias
Error get alias
Error get alias
Error get alias
Error get alias
Error get alias
Error get alias
Error get alias

Akai MPK Mini MK3

PLAY VINYL - Офіційний представник AKAI Pro в Україні
AKAI MPK Mini Mk3 - найкраще стало ще кращим
Тут починається ваш шлях у світ професійного продакшена. Представляємо MPK mini mk3, третю ітерацію легендарного бестселера у світі міді клавіатур і контролерів, який змінив уявлення про те, як можна створювати музику.
AKAI MPK Mini Mk3
MIDI клавіатура + контролер
100
грн.
200
грн.
AKAI PRO MPK Mini MK3 - високочутлива MIDI-клавіатура з 25 клавішами зменшеного розміру, третя версія популярної моделі MPK Mini. Модель отримала оновлену динамічну клавіатуру Gen 2 і лісплей для відображення параметрів. Контролер має 4-позиційний джойстик для управління модуляцією і динамікою тону, 8 педів у стилі MPC з підсвічуванням і чутливістю до швидкості натискання і 8 призначуваних Q-Link ручок. Пристрій оснащений кнопками підвищення і зниження октави, а також входом для сустейн педалі. Крім того, на борту є вбудований арпеджиатор і функції повноцінних робочих станцій MPC - Note Repeat і Full Level. Пристрій підтримує систему підключення plug-and-play, функцію USB-MIDI і живлення по USB. У комплект входять також 2 Гб семплів і ліцензійні ключі для програми MPC Beats і віртуальних інструментів Bassline, Tubesynth, Electric, Hybrid 3, Mini Grand і Velvet.

 • Характеристики:

 • Тип: MIDI-клавіатура
 • Кількість клавіш: 25
 • Розмір клавіш: зменшені
 • Чутливість до сили натискання: є
 • Педи: 8 педів з підсвічуванням і чутливістю до сили натискання
 • Органи управління: 8 призначуваних регуляторів (обертання на 360 градусів), 1 джойстик (3 режими роботи), 10 кнопок
 • Вхід: 1 x 1/4'' Jack TS sustain pedal in
 • USB-інтерфейс: 1 x USB-B
 • Живлення: по USB
 • Сумісність: Windows, macOS
 • Дисплей: є, РК
 • Габарити 318 x 181 x 44 мм
 • Вага 0.75 кг
Тут є все, що потрібно сучасному продюсеру: універсальна сумісність для миттєвої інтеграції з вашим улюбленим DAW; компактний розмір для зручності в подорожах; арсенал педів і елементів управління, що призначаються, дасть вам змогу повністю керувати кожним аспектом під час творчого процесу; нова поліпшена динамічна клавіатура Gen 2. Для новачка MPK mini - це повний пакет з усіма інструментами, необхідними для створення хітів із самого початку. MPK mini - це ідеальний швейцарський армійський музичний, готовий виконати будь-яке музичне завдання. Кожна пісня десь починається, тож позбудьтеся будь-яких перешкод, почавши свій наступний хіт з MPK mini.
AKAI Україна
Компанія AKAI Professional з'явилася на ринку 1984 року. Основним завданням компанія вбачає створення такого обладнання, яке дасть змогу артистові повною мірою виразити себе у творчості, і при цьому відкрити для своєї творчості нові горизонти.
Продукція AKAI Pro неминуче асоціюється з усім найновішим у музиці, чи то студійна робота, чи то живий виступ. Так, технологія цифрового семплювання у всіх її тонкощах стала основою сучасної музики; унікальні семплери-секвенсори MPC-серії остаточно і безповоротно змінили філософію створення музики, зробивши її основою саме цифрові семпли. Протягом останніх 20 років компанія AKAI Pro стоїть в авангарді цифрових технологій, залишаючись одним із найвпливовіших виробників музичного обладнання.
Play Vinyl for DJ
PLAY VINYL for DJ - це все, що потрібно артисту або музиканту.
Офіційний представник Arturia, Novation, Yamaha, KRK, Native Instruments.
Широкий вибір музичного обладнання, професійної студійної акустики, програвачів вінілу та платівок.
Звук який не має меж!
Замовити безкоштовну консультацію


© PLAY VINYL

+380443560914

Киев,
ул. Липковского, 16Б

Одесса,
ул. Бунина, 21

Спецпропозиція
 • Подарункові сертифікати
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger