ADAM Audio

ADAM Audio (Advanced Dynamic Audio Monitors) займається розробкою, виробництвом і поширенням акустичних систем професійного класу. Компанію засновано в Берліні в березні 1999 року Клаусом Хайнцем.

Клаус надихнувся винаходом Оскара Хайла Air Motion Transformer - стрічковим випромінювачем особливого типу. Він хотів удосконалити цю систему і, спираючись на працю Хайла, розробив високочастотний динамік Accelerating Ribbon Technology, або просто ART, який завдяки своїй конструкції формував рівномірне звукове поле. Інженери ADAM Audio поступово допрацьовували технологію і в 2009 довели її до нового рівня - високочастотних динаміків X-ART. Основна ідея X-ART у використанні гофрованих діафрагм для видобування звуку, на відміну від діафрагм поршневого типу, які використовуються в більшості інших гучномовців на ринку. Діафрагми в X-ART здатні надавати прискорення повітрю в 4 рази більше, ніж мають вони самі, завдяки чому досягається максимально деталізований звук виняткової чистоти.

Уже впродовж майже 10 років ADAM Audio активно користується X-ART у виробництві власних серій студійних моніторів, таких як AX і SX. На заводі ADAM Audio в Берліні працює 50 співробітників. Вся продукція збирається і тестується на відповідність стандартам якості вручну. Товари компанії представлені в усьому світі завдяки мережі дистриб'юторів і дилерів у більш ніж 75 країнах. Філії компанії розташовані в США (Нашвілл) і у Великій Британії. Завдяки ретельному вивченню, аналізу та прагненню до інновацій, ADAM Audio заслужила високу репутацію серед любителів музики та інженерів звукозапису. Все більше число знаменитих і престижних студій по всьому світу (SKAMBRA STUDIOS, 3D SOUND SPACES) встановлює продукцію компанії ADAM.

На виставці NAMM 2018 компанія представила нову лінійку моніторів T Series. У моніторах цієї серії використовується високочастотний динамік U-ART, а їхнє складання проводиться в Китаї. Це призводить до значного зменшення вартості та робить їх більш доступними для широкого кола користувачів.