ARTURIA - міді-клавіатури, синтезатори, аудіоінтерфейси

Заснована в Греноблі (Франція) в 1999 році, компанія Arturia спеціалізується на розробці програмного забезпечення та музичного обладнання для любителів та професіоналів. Орієнтована на новітні технології, компанія прагне інтеграції останніх досягнень у галузі музичних комп'ютерних досліджень у свою продукцію. Це передбачає тісне співробітництво з дослідницькими інститутами, такими як Паризький IRCAM, у розвитку передових музичних інструментів та програмного забезпечення. В результаті такого співробітництва, величезну кількість всесвітньо відомих хітів та саундтреків до Голлівудських фільмів було створено за допомогою інструментів Arturia.
MIDI клавіатури та контролери
Портативне рішення для сучасної студії. Компактний, багатофункціональний, веселий. MiniLab Mk2 - це не просто портативна клавіатура.
Нескінченний луп. BeatStep Pro унікальний: контролер світового класу, секвенсор та інструмент для створення композицій - все в одному невеликому девайсі.
Креативність нового рівня. KeyLab Essential - це інтуїтивно зрозуміла, потужна, ретельно продумана клавіатура-контролер.
Синтезатори та драм-машини
Компанія Arturia так описує MiniBrute: "Чистий аналоговий, мульти-хвильовий генератор у поєднанні з величезним звучанням класичного багаторежимного фільтра і широким діапазоном можливостей модуляції принесуть нове життя у ваші записи і виступи.
MicroFreak не схожий на жоден інший синтезатор. Це винятковий інструмент, який винагороджує допитливого музиканта. Він поєднує в собі хвильові таблиці та цифрові осцилятори з аналоговими фільтрами.
Аналоговий Авангард.
MatrixBrute, мабуть, найпотужніший аналоговий монофонічний синтезатор з тих, що коли-небудь існували!
Аудіоінтерфейси
Arturia AudioFuse 8Pre - це дворежимний інтерфейс і розширювач ADAT, який може похвалитися 8 каналами аналогового звуку преміум-класу. AudioFuse 8Pre покликаний стати найкращим доповненням студій і творчих просторів по всьому світу.
Ви пишете музику завтрашнього дня ... то навіщо задовольнятися вчорашнім інтерфейсом? AudioFuse - це революційний професійний аудіоінтерфейс, який встановлює новий стандарт якості звуку.
Компактний аудіоінтерфейс на 18 входів і 20 виходів із широкими можливостями під'єднання, потужними функціями, високою якістю звуку й акцентом на творчий робочий процес.
Повний каталог Arturia
_