Audient - Звукові карти та аудіоінтерфейси

Аудіокарти Audient
Audient - компанія, яка є загальновизнаним виробником інноваційних продуктів для виробництва і запису музики. Audient визнані в усьому світі за надання високоякісних продуктів, розроблених з урахуванням вподобань користувачів і забезпечують видатну якість звуку за доступними цінами.

Компанія була заснована 1997 року Девідом Дірденом і Гаретом Девісом. Раніше вони були партнерами-засновниками DDA - компанії, найвідомішої завдяки розробці мікшерних пультів у 1980-х і 1990-х роках. Після продажу DDA і появи цифрових консолей вони створили Audient з метою створення доступної та ефективної аналогової консолі.
Ця ідея породила їхній флагманський продукт ASP8024 - широкоформатну аналогову консоль, відому своєю простотою і звучанням. Через 20 років він все ще продається в оновленому вигляді, відомому як ASP8024 Heritage Edition, що свідчить про незмінну якість продукту.
Подальший розвиток призвів до виходу компанії на ринок аудіоінтерфейсів з моделлю iD22, за яким послідували iD14 і iD4. Audient також виробляє низку мікрофонних передпідсилювачів і блоків обробки аудіосигналів, таких як Black Series, ASP008 і MiCO.
Компанія базується в Херріарді (Гемпшир, Англія), але має співробітників у Болгарії та по всій Великій Британії. За межами Сполученого Королівства існує широко поширена глобальна дистриб'юторська мережа, а Audient приймає британську дистрибуцію самостійно з 2010 року.
Устаткування Audient використовується в багатьох великих студіях по всьому світу, таких як Abbey Road Studios, Pete Townshend's Eel Pie Studios і House of Blues. - Audient - компанія, яка є загальновизнаним виробником інноваційних продуктів для виробництва і запису музики. Audient визнані в усьому світі за надання високоякісних продуктів, розроблених з урахуванням вподобань користувачів і забезпечують видатну якість звуку за доступними цінами.