Decksaver

Компанія Decksaver вже понад 40 років займається випуском різної продукції із пластику, будучи одним із лідерів у цій сфері. У 2008 році було прийнято рішення щодо розширення лінійки вироблених товарів та вибір упав на створення різних захисних аксесуарів для діджейського обладнання. На той момент цей сегмент ринку був практично не зайнятий, тому була гарантована популярність цих товарів за умови хорошої якості.
More products
Decksaver
Компанія Decksaver вже понад 40 років займається випуском різної продукції із пластику, будучи одним із лідерів у цій сфері в Англії. У 2008 році було прийнято рішення щодо розширення лінійки вироблених товарів та вибір упав на створення різних захисних матеріалів для діджейського обладнання. На той момент цей сегмент ринку практично не зайнятий, тому була гарантована популярність цих товарів за умови хорошої якості.

Під час формування нових продуктів фахівці компанії ретельно дослідили, що необхідно для того, щоб кожному компоненту dj-системи забезпечити надійний захист. Адже не секрет, що в клубах, барах, на концертах є пил, дим та інші несприятливі явища, можливе попадання рідини на апаратуру тощо, тому потрібні захисні чохли для стаціонарної техніки, а також для переносних пристроїв при їх транспортуванні. Характерною рисою продукції Decksaver є ідеальна сумісність чохла із конкретною моделлю обладнання. А також привертають увагу матеріали: як правило, це високоякісний полікарбонат – дуже міцний пластик, що використовується при виробництві куленепробивного скла. На відміну від більш дешевих аналогів, цей матеріал не тріскається, що продовжує термін його експлуатації. Захисні чохли виготовляються для програвачів, мікшерів, контролерів, блоків ефектів та ін. Варіантів досить багато. Придбати Decksaver ви можете у нашому інтернет-магазині.