Elektron : Syntakt

Занурся у звуковий мегаполіс.
Аналоговий і цифровий синтез. Барабан і мелодія. У повному злитті.
Elektron
Elektron - це шведський розробник і виробник музичних інструментів, заснований 1998 року. Вони створюють в основному електронні музичні інструменти, а також ефект-процесори і софт. Увага до дизайну, надійності та інноваційних рішень не залишаються непоміченими професіоналами. Їхніми приладами користується величезна кількість відомих музикантів. З 2012-го року вони також мають офіси в Лос-Анжелесі та Токіо.

Першим продуктом компанії Elektron був аналогово\цифровий гібридний настільний синтезатор, який називався SidStation. Звуковий рушій був заснований на чіпі Commodore 64 SID чіп. Протягом 2001-2003 років Elektron випустив Machinderum (16-ти голосну цифрову драм-машинку) і Monomachine (програмований 6-ти голосовий синтезатор, який використовує хвилеформи одиничного циклу). Ці інструменти, також як і SidStation, продавалися в ребристому алюмінієвому кейсі.

Потім асортимент продуктів було розширено за допомогою такого обладнання: Octatrack (семплер), Digitakt (семплер), Analog Keys & Analog Four (клавіатурний настільний 4-х голосовий аналоговий синтезатор), Analog Rytm (8-ми голоса гібридна аналогово\цифрова драм-машинка) та Analog Heat (8-ми ефектовий аналоговий процесор обробки). У 2015-му Elektron представив Overbridge (пакет софту, який дає змогу інтегрувати аналогові прилади Elektron у DAW) як доповнення до аналогової лінійки інструментів. У другому кварталі 2016-го року електрон представив Analog Drive, педаль для електричної гітари та бас-гітари, яка містила в собі 8 ефектів.