Focusrite - Звукові карти та аудіоінтерфейси

Аудіокарти Focusrite
Focusrite plc (спочатку Focusrite Audio Engineering Ltd.) - це виробник професійного аудіообладнання, що базується в Хай-Вікомі, Англія. Focusrite розробляє і продає аудіоінтерфейси, мікрофонні передпідсилювачі, мікшерні консолі, аналогові еквалайзери, а також апаратне і програмне забезпечення для цифрової обробки звуку.

Компанія була удостоєна чотирьох Королівських нагород: двох за міжнародну торгівлю і двох за технології.

Серед перших контрактів компанії, заснованої 1985 року Рупертом Неве, було замовлення сера Джорджа Мартіна (продюсер The Beatles) щодо розширення мікшерної консолі Neve в його студії. Спочатку це була вінтажна консоль у студії Air на острові Монтсеррат у Карибському морі - зокрема, вона отримала безкомпромісний мікрофонний передпідсилювач і еквалайзер.

Ветеран аудіоіндустрії та співзасновник Soundcraft Electronics Ltd Філ Даддрідж придбав активи компанії у квітні 1989 року, заснувавши Focusrite Audio Engineering Ltd і перевидавши оригінальні модулі разом із деякими новими розробками. Компанія також розробила нову консоль Focusrite Studio Console, випущену 1990 року.

У серпні 2004 року Focusrite придбав виробника електронних інструментів Novation, який став дочірньою компанією під назвою Novation Digital Music Systems Ltd.

12 грудня 2014 року акції Focusrite були розміщені на ринку AIM (Альтернативний інвестиційний ринок) під назвою Focusrite plc.