Pioneer - Діджейські контролери, мікшерні пульти та програвачі вінілу

Pioneer DJ
Pioneer Corporation, Inc. - одна з найстаріших світових компаній на ринку акустики. Вона відокремилася як дочірня компанія від японської Pioneer Corporation, яку було засновано ще в Токіо в 1938 році.
Досить незвичайна історія появи компанії. Спочатку це була нічим не примітна майстерня з ремонту гучномовців і радіоприймачів, яка згодом виросла у світового лідера з виробництва електротехніки.

Давно зарекомендувавши себе як виробника найпередовіших технічних рішень і новинок, компанія Pioneer з гордістю може похвалитися як винахідник лазерного CD-плеєра, інтерактивного кабельного телебачення, першої повної акустичної системи для автомобіля і багатьох інших продуктів. Так само вони можуть похвалитися випуском першокласних плазмових панелей, DVD, акустики та DJ обладнання.

Більшість продуктів Pioneer розроблено з умовою, щоб довести всі процеси до повної автоматизації. Щоб домогтися найкращих результатів під час налаштування техніки, вам менше ніж зазвичай доведеться ламати голову, як і що налаштовувати. У цьому полягає основна відмінність продукції Pioneer від найближчих конкурентів.