Pro-Ject

PRO-JECT
Pro-Ject Audio Systems - бренд аудіофільського обладнання заснований у 1991 році Хайнцем Ліхтенеггером у Містельбаху, Австрія. Pro-Ject Audio Systems розробляє продукцію в Австрії та виробляє її в Європі (виробничі заводи - Чеська Республіка та Словаччина). Pro-Ject виробляє цілий ряд аудіообладнання, включаючи сімейство програвачів вінілу, які часто цитуються як еталонні моделі початкового рівня. Бренд Pro-Ject також виробляє ряд мікро-hi-fi компонентів, таких як підсилювачі, фонокоректори, потокові пристрої, тощо. Сьогодні аудіосистеми Pro-Ject поставляються у понад 80 країн світу.
Pro-Ject Essential III
Програвач Pro-Ject Essential III представляє собою справжню Hi-Fi-модель, конструкція якої і можливість налаштування відповідають всім вимогам меломанів. Апарат поставляється у трьох кольорах - червоному, чорному та білому.
Програвач оснащений прямим алюмінієвим тонармом довжиною 8,6 дюйма, на якому встановлено звукознімач Ortofon OM10
Підшипник тонарма виготовлений з сапфіра, що забезпечує плавне і точне переміщення звукознімача по звуковій доріжці платівки.
Апарат встановлений на демпфуючих опорах, які ефективно захищають його від зовнішніх вібрацій.

Pro-Ject Essential III комплектується не тільки стильною кришкою, але і дуже якісним фірмовим з'єднувальним кабелем Connect it E.


Pro-Ject VT-E
Pro-Ject VT-E відрізняється від інших пристроїв даного класу тим, що має вертикальну конструкцію. Насправді, такий дизайн не можна визнати абсолютно інноваційним, так як аналогічні моделі випускалися ще в 70-80-ті роки минулого століття, в тому числі і деякими підприємствами СРСР. Проте, Pro-Ject повністю переробила конструкцію вертикального програвача, і, використовуючи сучасні матеріали і комплектуючі, створила дуже ефектний апарат початкового Hi-Fi-рівня.
Програвач поставляється повністю налаштованим, комплектується алюмінієвим тонармом довжиною 8,6 дюйма і звукознімателем Ortofon OM5e. З урахуванням вертикального розміщення диска в конструкцію тонарма були внесені зміни, щоб забезпечити стабільний трекінг.
Pro-Ject VT-E відтворює музику будь-яких жанрів і володіє всіма характеристиками справжньою Hi-Fi-моделі.
Pro-Ject T-1
T-серія - це нова лінійка доступних моделей, які виготовляються на заводі Pro-Ject в Європі.
Конструкція програвача виконана з урахуванням всіх вимог, що пред'являються до моделей Hi-Fi-класу, і може бути рекомендований до придбання не тільки початківцям, але й досвідченим меломанам.
Модель володіє точним звуком, широкою стереокартиною та глибокими басами, і відмінно підходить для відтворення як нових, так і ретро-пластинок.
Pro-Ject Debut Carbon
Перший програвач вінілових дисків Debut був випущений компанією Pro-Ject в кінці 90-х років минулого століття, і зробив тоді справжню революцію в аудіоіндустріі.
Новий програвач Debut Carbon DC розроблявся Pro-Ject з використанням сучасних матеріалів і технологій, і готовий повторити успіх свого попередника.
Одним з найбільш помітних удосконалень в конструкції програвача став тонарм з вуглеволокна (карбону), що і відображено в назві моделі.
Тонарм має довжину 8,6 дюйма і в комплекті з Ortofon 2M Red є ідеальним поєднанням для точного зчитування вінілового диску.
Pro-Ject X Line

Програвачі класичного стилю з чудовим тонармом і вдосконаленим магнітним картриджем досягають магічних рівнів якості звучання!

Pro-Ject Juke Box
Програвачі Pro-Ject Juke Box мають все необхідне для того, щоб меломан зміг почати прослуховування вінілових платівок практично відразу, після його розпакування. Апарат, виконаний в класичному дизайні, оснащений вбудованим фонокоректором, двоканальним підсилювачем потужності, модулем Bluetooth і навіть має три лінійних входу для зовнішніх джерел сигналу. Для зручності користування, модель комплектується дистанційним управлінням. На сьогодні за ступенем універсальності Pro-Ject Juke Box практично не має аналогів на ринку і це з урахуванням того, що його конструкція оптимізована для відтворення вінілу.
Pro-Ject RPM 1 Carbon
Сучасна модель програвача з мінімалістським дизайном і якісною зовнішньою обробкою від австрійського виробника звукового обладнання компанії Pro-Ject. Модель Pro-Ject RPM 1 Carbon (2M Red), в порівнянні з базовою версією, має вдосконалену конструкцію і оснащена новим S-образним 8-дюймовим тонармом.
Pro-Ject X2 Line
Класичний дизайн Pro-Ject було переосмислено і піднято на новий рівень.
А у тандемі з картриджем, виготовленим експертами з Ortofon, це поєднання дає блискучий результат.
Pro-Ject Special Edition
Лімітовані видання програвачів австрійської компанії Pro-Ject приурочені до знакових подій століття, схожі більше на предмети мистецтва.

Pro-Ject Ortofon Century
Програвач вінілу Pro-Ject Ortofon Century випущений компанією на честь столітнього ювілею свого давнього партнера - датської компанії Ortofon.
Саме її звукознімачі Pro-Ject встановлює в якості штатних в свої програвачі, і ця співпраця триває вже багато років.
Головка звукознімача - лімітована Concord Century з срібними обмотками.
На програвач встановлений 9-дюймовий S-образний алюмінієвий тонарм.
У комплект включені металевий притиск, шкіряний мат і пилезахисний кришка.