TEAC TN-3B-SE

TEAC
25609,00
грн.
Програвач вінілу TEAC TN-3B-SE є класичною моделлю з пасиковим приводом. Апарат має лаконічний та елегантний зовнішній вигляд, і відрізняється дуже високою якістю зовнішньої обробки. Вона виконується кількома шарами лаку, що наголошує на люксовому статусі TEAC TN-3B-SE.
Програвач має шасі з MDF, яке має значну масу і хороші антивібраційні характеристики. Для того, щоб отримати жорстку конструкцію шасі без збільшення його товщини, основа TEAC TN-3B-SE має комірчасту структуру. Програвач встановлений на алюмінієвих опорах, що демпфовані гумовими вставками, які забезпечують хороший захист від зовнішніх вібрацій.
Програвач має збалансований і детальний звук з широкою стереокартиною і відмінною передачею динаміки. TEAC TN-3B-SE стане чудовим вибором для багатьох меломанів, які прагнуть отримати якісний звук від своїх вінілових колекцій.
Особливості вінілового програвача TEAC TN-3B-SE
 • Алюмінієвий опорний диск 300 мм
 • Тонарм від компанії SAEC
 • Попередньо встановлений MM-звукознімач AT-VM95E
 • Електронне перемикання швидкості обертання диска

Тип: Класичний програвач

Модель: TEAC TN-3B

Характеристики: USB

Характеристики: Вбудований фоно

Опис
Характеристики

Опис

Teac TN-3B-SE HiFi програвач з ремінним приводом

Програвач вінілу TEAC TN-3B SE являє собою класичну модель з пассіковим приводом. Апарат має лаконічний і елегантний зовнішній вигляд і вирізняється дуже високою якістю зовнішнього оздоблення. Вона виконується декількома шарами лаку, що підкреслює люксовий статус TEAC TN-3B SE.
TEAC TN-3B має шасі з MDF, яке має значну масу і хороші антивібраційні характеристики. Для того, щоб отримати жорстку конструкцію шасі без збільшення його товщини, основа TEAC TN-3B SE має комірчасту структуру. Програвач встановлений на алюмінієвих опорах, демпфованих гумовими вставками, які забезпечують хороший захист від зовнішніх вібрацій.
У програвачі TEAC TN-3B SE використовується електронне перемикання швидкості обертання пластинки 33 або 45 об/хв, що напевно сподобається власникам великих музичних колекцій. Опорний диск у даній моделі виготовлений з алюмінію і має значну масу для збереження стабільної швидкості обертання. Висококласний S-подібний тонарм у TEAC TN-3B SE виготовлений на замовлення знаменитою компанією SAEC і встановлений на прецизійному підшипнику. Тонарм має всі необхідні налаштування і оснащений стандартним шеллом, завдяки чому на програвач можна встановлювати найрізноманітніші картриджі. В якості штатної головки на TEAC TN-3B SE встановлено картридж Audio-Technica AT-VM95E.
У TEAC TN-3B SE є вбудований MM-фонокоректор високого класу, виконаний на базі малошумливих мікросхем NJM8080. Таким чином, TEAC TN-3B SE можна підключати безпосередньо до лінійних входів інтегральних підсилювачів або AV-ресиверів. Однак за бажання вмонтовану схему можна відключити, і знімати сигнал безпосередньо зі звукознімача - це дасть змогу, наприклад, встановити на програвач MC-картридж.
Програвач має збалансований і детальний звук з широкою стереокартиною і відмінною передачею динаміки. TEAC TN-3B SE стане чудовим вибором для багатьох меломанів, які прагнуть до отримання якісного звуку від своїх вінілових колекцій.

Характеристики

 • алюмінієвий опорний диск 300 мм;
 • тонарм від компанії SAEC, S-подібний;
 • попередньо встановлений MM-звукознімач AT-VM95E;
 • електронне перемикання швидкості обертання диска;
 • швидкість обертання диска: 33/45;
 • привід: пассіковий;
 • виходи: RCA (Phone/Line).
Комплектація:
 • програвач вінілу;
 • звукознімач AT-VM95E;
 • документація.
Вас може зацікавити: