Ortofon 2M Bronze

Ortofon
00-00003633
18449,00
грн.
Головка звукознімача з рухомим магнітом Ortofon 2M-Bronze вже встигла придбати велику кількість шанувальників по всьому світу. Модель відноситься до серії 2M, назва якої відповідає сучасним тенденціям і в той же час вказує на те, до якого типу відносяться картриджі, що входять до неї (2M = MM). До серії приклав руку головний інженер-конструктор компанії Пер Віндфельд (Per Windfeld), а її дизайн був розроблений спільно з авторитетною датською студією Møller-Jensen Innovation and Design.
Корпус, знімна напівпрозора частина якого має характерний червоно-жовтогарячий колір, нагадує огранений алмаз, що ніби натякає на форму профілю голки картриджа. Саме цим і надихалися інженери у процесі створення такого оригінального та елегантного дизайну. Корпус виготовлений з матеріалу Lexan DMX Piano Black, що забезпечує високу жорсткість та усуває небажані резонанси.
Кантилевер є трубчастий стрижень, виконаний з алюмінію. До нього кріпиться діамантова голка, що має заточування Nude Fine Line, яка дозволяє витягти максимум інформації з доріжки диска, включаючи відомості про найвищі частоти. Завдяки такій голці знижуються спотворення, зменшується зношування канавок вінілової пластинки. Використовується модернізована система перетворювача. У котушках задіяні мідні дроти зі срібним покриттям. Спеціальна конструкція вихідних клем допомагає знизити вплив струмів Фуко.
Ortofon 2M-Bronze має високу вихідну напругу в 5 мВ, має хороший поділ каналів в 26 дБ і дозволяє досягти верхньої межі частотного діапазону в 29 кГц. Вага цього MM-картриджа дорівнює 7,2 г, а оптимальна притискна сила становить 1,5 грам. Він може працювати фактично з будь-яким фонокоректором, вхідний імпеданс якого дорівнює 47 кОм. Компанія Ortofon також пропонує такі варіанти цієї моделі: 2M Bronze Verso з іншим типом кріплення та 2M Bronze PnP у зборі з фірмовим шеллом.
Картридж Ortofon 2M-Bronze дає можливість отримати акуратне, динамічне та детальне звучання з нейтральним тональним балансом, мінімумом спотворень, гарною роздільною здатністю та щільним басом.

Тип: MM

Характеристики: Картридж

Призначення: Для прослуховування

Опис
Характеристики

Опис

2M Bronze оснащений діамантовим стилусом Fine Line, який особливо підходить для вимогливих додатків. Тонкий профіль стилуса Fine Line відстежуватиме навіть найчастотнішу інформацію, що робить його обов’язковим для вимогливих слухачів. Крім того, його більша площа забезпечує зменшення спотворень і зносу запису. Корпус картриджа, який використовується для 2M Bronze і 2M Black, виготовлено з нещодавно розробленої комбінації пластик/скло Noryl, революційного матеріалу, який забезпечує високу жорсткість, усуваючи небажані резонанси. У моделях 2M Bronze і 2M Black використовується спеціальний модернізований механізм, який має розділені полюсні штирі з посрібленим мідним дротом.
Технологія 2M
Картриджі 2M призначені для точного і точного пошуку інформації в канавці запису. Філософія Ortofon полягає у відтворенні записаного звуку якомога точніше, без будь-якого фарбування звуку. І 2M Bronze, і 2M Black мають діаманти, ограновані та відшліфовані за найвищими стандартами галузі. Конструкцію 2M також було оптимізовано для легкої установки на тонармі; Вага та розміри всіх моделей 2M добре підходять для найпоширеніших програвачів на сучасному ринку. 2M Bronze і 2M Black також мають взаємозамінні стилуси, а змінні стилуси доступні у Великобританії.
Про унікальний дизайн 2M
2M був розроблений компанією Ortofon спільно з компанією «Møller Jensen Design» з Копенгагена, Данія — тим самим дизайнером, який працював над відзначеним нагородами картриджем MC Jubilee і бажаною серією Kontrapunkt. Натхнення для створення дизайну 2M ​​було пов’язане з гранями діаманта, які елегантно зосереджували свої контури на борозенках на поверхні платівки. Серед кількох ідей було обрано назву 2M. Ortofon хотів сучасну назву, яку легко було б вимовляти в усьому світі та запам’ятовувати. Тому було обрано буквено-цифрову назву... 2M означає MM, що є просто загальноприйнятою абревіатурою для рухомого магніту.
Серія 2M була структурована так само, як і популярні серії Rondo і Cadenza Moving Coil, із зростаючою якістю, коли ви переходите від червоного, синього, бронзового до чорного. Вражаючий 2m Black став флагманом 2M, і всі картриджі з рухомим магнітом Ortofon. 2M також був останнім продуктом, розробленим колишнім головним інженером Ortofon Пером Віндфілдом. Він розробив серію 2M протягом останніх 2 років свого 30-річного перебування в Ortofon.

Характеристики

 • Вихідна напруга за 1000 Гц, 5cm/sec. 5 мВ.
 • Поділ каналів на частоті 1 кГц 26 дБ
 • Поділ каналів на частоті 15 кГц 15 дБ
 • Частотний діапазон - 3 дБ 20-29.000 Гц
 • Частотна нерівномірність 20-20.000 Гц + 2/- 0 дБ
 • Тип заточування голки: еліпс
 • Діапазон притискної сили 1,4-1,7 г, рекомендується 1,5 г
 • Внутрішній опір, опір постійному струму 1,2 кОм
 • Внутрішня індуктивність 630 мH
 • Опір, що рекомендується, навантаження 47 кОм
 • Рекомендована ємність навантаження 150-300 PF
 • Колір картриджа, корпус/стилус: Black/Bronze
 • Вага картриджа г: 7.2
 • Змінна голка: Ortofon 2M Bronze
Вас може зацікавити: