Навушники

Навушники

Навушники (також відомі як головні телефони) - одне з найбільш поширених технічних засобів призначених для відтворення і прослуховування музики. Більшість цих пристроїв за принципом роботи - динамічні, хоча зустрічаються і більш складні технології, що забезпечують виняткове звучання класу High End - наприклад, електростатичні навушники. На відміну від, наприклад, повнорозмірних акустичних систем, навушники - пристрій персональний, що дозволяє Вам слухати тільки те, що Вам хочеться, ізолюючись від зовнішнього шуму і не турбуючи оточуючих своєю музикою. Це властивість вкрай цінна в умовах постійного шуму і швидкого ритму життя сучасних міст; якщо можливість відпочити від шуму для вас особливо важлива, варто звернути увагу на закриті навушники і навушники з шумопоглинанням.

Любителям спорту і подорожей підійдуть легкі вставні або внутрішньоканальні моделі, які невибагливі до джерела звуку і можуть використовуватися з телефонами. Любителі вишуканого звучання найвищої якості, а також професійні діджеї та звукорежисери оцінять моніторні навушники, які відтворюють аудіозаписи зі скрупульозною точністю. Такі головні телефони рекомендується використовувати з Hi-Fi плеєрами або портативними підсилювачами, щоб розкрити весь їх потенціал. Однак першокласного звучання можна досягти і в оформленні типу «вкладиші»: елітою тут є арматурні навушники.
Для комфортного прослуховування будинку або в спокійній обстановці відмінно підійдуть відкриті навушники: при невеликій звукоізоляції вони відрізняються особливо природним та збалансованим звучанням.