Sennheiser HD 660 S

Sennheiser
00-00004825
21499,00
грн.
Sennheiser HD 660 S - ідеальні відкриті динамічні навушники для вимогливого аудіофіла
Нові HD 660 S дадуть змогу насолодитися витонченим аудіофільським звуком у ще більшій кількості ситуацій. Наступник успішної моделі HD 650 вирізняється поліпшеною продуктивністю завдяки новим перетворювачам. Знижене значення імпендансу забезпечує еталонний звук при підключенні до Hi-Res мобільних пристроїв. Елегантний дизайн, успішні інженерні рішення і комфорт роблять ці навушники відмінним вибором для вимогливого слухача.

Тип: Навушники

Тип підключення: Дротові навушники

Тип навушників: Повнорозмірні навушники

Призначення: Професійні, студійні

Опис
Характеристики

Опис

SENNHEISER HD 660 S - HiRes Audiophile Open Back Headphone

Звук для пристрасних любителів музики

HD 660 S перевершує виняткову продуктивність свого попередника, легендарних HD 650. Завдяки чіткому басу, чудовій середньочастотній характеристиці та ніжним, приємним природним верхам, ці навушники володіють виразністю, що занурює вас у кожну емоцію та нюанс музики. Проте звучання завжди залишається виключно точним і прозорим.

Передова технологія Sennheiser

HD 660 S оснащені новою конструкцією перетворювача, розробленою інженерами Sennheiser. Це призвело до поліпшеного управління рухом діафрагми завдяки спеціально виготовленій тканині з неіржавкої сталі, яка адаптована до контуру діафрагми. Надзвичайно легкі алюмінієві звукові котушки забезпечують найвищу точність імпульсів. Перетворювачі вручну ретельно відбираються парами, щоб звести можливі відхилення (±1 дБ) до нуля.

Високоякісне підключення

HD 660 S створені для того, щоб насолоджуватися музикою найвищої якості з різних джерел звуку. Завдяки низькому опору вони також відмінно працюють у парі з мобільними Hi-Res пристроями. Природно, HD 660 S розкривають свій повний потенціал, коли їх під'єднано до балансних виходів спеціального підсилювача для навушників, такого як HDV 820, або до балансного виходу мобільного цифрового аудіоплеєра. У комплекті йдуть усі потрібні кабелі для різних варіантів підключення, а виготовлені вони з високопровідної міді OFC з дуже низьким рівнем шуму і міцним армуванням параарамідами.

Спроектовані для Hi-End комфорту

Зручність навушників відіграє не останню роль в отриманні задоволення від музики. Легкість конструкції, якісні матеріали та еліптична форма чашок для вух гарантують довгі години комфортного прослуховування.

Вишуканий зовнішній вигляд

Чистий і легкий звук цієї моделі також виражений у її новому матовому чорному та антрацитовому дизайні. Це елітна естетика, яка охоплює як непідвладну часу елегантність, так і сучасний стиль - безкомпромісний у своїй майстерності, як і все про HD 660 S.

Характеристики

  • Відкриті динамічні навушники
  • Опір 150 Ом
  • Частотний діапазон 10 - 41000 Гц
  • Рівень звукового тиску 104 дБ
  • Роз'єм позолочений стерео джек 6.35 мм, небалансний, 3-контактний 4.4 мм, балансний, 5-контактний
  • Вага 260 г (без кабелю)
Вас може зацікавити: