Beyerdynamic DT 1990 PRO

Beyerdynamic
00-00006559
25974,00
грн.
Beyerdynamic DT-1990 Pro - студійні навушники відкритого типу. Оснащені 45 мм динамічними неодимовими динаміками Тесла та знімним одностороннім кабелем. Добре підійдуть для роботи в студії, прослуховування музичного матеріалу, зведення та мастерингу. Ця модель вирізняється високою вихідною потужністю. Забезпечує широку, динамічну, природну стереокартину і точність відтворення. Навушники виконані з високоякісних матеріалів, мають м'які змінні велюрові амбушюри та зручне наголов'я для максимального комфорту під час тривалого використання. Поставляються в комплекті з двома парами змінних амбушур (аналітичними та збалансованими), двома парами кабелів (прямим і спіральним) і жорстким чохлом для зберігання навушників.

Тип: Навушники

Тип підключення: Дротові навушники

Тип навушників: Повнорозмірні навушники

Призначення: Професійні, студійні

Опис
Характеристики

Опис

Відкриті студійні навушники beyerdynamic DT 1990 Pro

Безкомпромісні студійні еталонні навушники

Для точного прослуховування, мікшування та мастерингу

Протягом десятиліть професійні користувачі в усьому світі довіряють студійним навушникам beyerdynamic. Вони залишаються вибором номер один для музичних продюсерів, звукотехніків і користувачів мовлення та є міцно закріпленим обладнанням у студіях по всьому світу.
Еталонні навушники DT 1990 PRO поєднують ці десятиліття досвіду в технології навушників з новітньою технологією драйвера Tesla та відкритим дизайном.

Звук високої роздільної здатності

Потужність і точність є критично важливими вимогами, коли йдеться про відтворення звуку. Ефективність нашої новітньої технології драйверів Tesla чітко характеризується точною роздільною здатністю та високою вихідною потужністю. Блискучі високі частоти, деталізований середній діапазон і точні баси поєднуються, щоб забезпечити неперевершену якість звуку.
Динаміки Tesla з високою роздільною здатністю разом із геніальним відкритим дизайном забезпечують широке, динамічне та надзвичайно природне стереозображення. Акустична тканина з титановим покриттям і ретельно відібрані тканини з прецизійним плетенням завершують збалансовану якість звуку.

Максимальний комфорт при носінні

Досконалий дизайн DT 1990 PRO поєднує інновації з десятиліттями досвіду в технології навушників. Високотехнологічний текстиль і амбушюри, наповнені піною з пам'яттю, забезпечують винятковий комфорт при носінні. Настільки зручні навушники, що ви майже забуваєте про них.

Відкритий дизайн

Природне та винятково просторове звучання досягається завдяки відкритій, окружній конструкції. Оптимізоване просторове відтворення звуку робить навушники DT 1990 PRO надійним зразком для мікшування та мастерингу, а також для критичного прослуховування.

Дві звукові характеристики

Вибирайте між добре збалансованим звуком або навмисно аналітичним налаштуванням звуку завдяки змінним велюровим амбушюрам. Обидва варіанти амбушюр включені в комплект поставки та безкомпромісно завершують загальний пакет.

Характеристики

 • Тип: студійні навушники
 • Конструкція: відкриті
 • Прилягання до вух: охоплюючі
 • Опір: 250 Ом
 • Тип випромінювача: динамічний
 • Драйвер: 45 мм, неодимовий, Tesla
 • Частотний діапазон: 5 - 40000 Гц
 • Гармонійні спотворення: <0.05%
 • Максимальний звуковий тиск: 120 дБ
 • Тип кабелю: прямий односторонній, кручений односторонній
 • Роз'єм: джек 3,5 мм, перехідник на 6,3 мм у комплекті
 • Довжина кабелю: 3 м, 5 м
 • Вага: 370 г
Вас може зацікавити: