Навушники Audio-Technica

Навушники Audio-Technica ATH-M50X

Студійні моніторні навушники від Audio-Technica ATH-M50x пропонують дуже збалансований, деталізований звук відмінної якості з глибоким басом. Вони дуже зручно сидять на голові і (в порівнянні з попередниками) мають м'якщі амбушюри, а також змінний провід (в комплекті йдуть 3 різних дроти).

Навушники Audio-Technica ATH-M40X

Audio-Technica ATH-M40X - студійні навушники закритого типу. Дана модель є прекрасним вибором для професійного звукозапису, а також для зведення композицій. Сучасна конструкція і високоякісні матеріали гарантують комфорт при використанні, ефективну шумоізоляцію і чисте звучання професійного рівня. Дана модель обладнана першокласними 40 мм драйверами, які мають полегшену звукову котушку з обмідненого алюмінієвого дроту. Неодимовий магніт динаміка при невеликих розмірі і вазі володіє потужним полем, що забезпечує насичене звучання і потужні баси.

Навушники Audio-Technica ATH-M20X

Audio-Technica ATH-M20X - студійні навушники закритого типу. Сучасна конструкція і високоякісні матеріали гарантують комфорт при використанні, ефективну шумоізоляцію і чисте звучання професійного рівня. Дана модель має першокласними 40 мм драйвери, які забезпечують високоякісне звучання. Великий розмір динаміків забезпечує відмінну передачу звуку, а зручні м'які амбушюри - прослуховування музики протягом тривалого часу. Навушники оснащені прямим проводом довжиною 3 м. У комплект входить адаптер на 6,3 мм і чохол для перенесення.