Навушники Beyerdynamic

Першими продуктами Beyerdynamic стали акустичні системи для кінотеатрів, кількість яких в той час постійно збільшувалася. Пізніше, бачачи все більшу потребу в пристроях зі сфери звуку, компанія починає виробництво різноманітних мікрофонів та навушників, якими славиться й по сьогоднішній день.

Навушники Beyerdynamic DT 770 PRO

Beyerdynamic DT 770 PRO - однаково хороші як для любителів музики так і для звукорежисерів завдяки відмінній деталізації та якості звуку. Також вони чудово передають низькі частоти. Головна особливість цих навушників - чистий і деталізований звук з живою динамікою, що припаде до душі не тільки меломанам, а й задовольнить будь-які професійні потреби звукорежисера в студії. Високий імпенданс навушників вимагає хорошого посилення, і це дозволить домогтися набагато більш природного і якісного звуку. Завдяки м'яким амбушюрам і зручному оголовью, навушники Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm комфортно сидять на голові і не втомлюють навіть при самому тривалому використанні, а довгий кручений кабель дозволить вільно пересуватися по студії.

Навушники Beyerdynamic DT 990 PRO і DT 880 PRO

Beyerdynamic DT 990 PRO - відкриті динамічні навушники, які підійдуть для широкого спектра задач в студії і вдома. Знижений вага мембрани і всієї рухомої системи забезпечує імпульсні характеристики не гірше ніж у електростатичних навушників, а рівна АЧХ забезпечує природний тембральний баланс. Довжина оголовья підлаштовується під розмір голови, а чашки мають м'які амбюшури для довготривалого прослуховування.
Beyerdynamic DT 880 PRO - еталонні, напіввідкриті студійні навушники, які об'єднали всі переваги відкритих навушників з підвищеною віддачею закритих моделей. Модель була спроектована заново з поліпшеною частотної характеристикою, щоб отримати ремейк класичних навушників DT 880 в новій студійній моделі з аналітичними властивостями. Якщо відкриті навушники більше підійдуть для класики і джазу, то напіввідкриті і закриті стануть оптимальні для поп-музики і року, там де потрібна підвищена віддача в області низьких частот.