Київ, вул. Велика Васильківська, 80
Одеса, вул. Буніна, 21
 
 

Акустика

Акустика Klipsch
Компанія Klipsch існує з 1946 року. Вона займається виготовленням акустичних систем високого класу для домашнього й професійного застосування, особливо для обладнання великих кінотеатрів. Це одна із перших американських компаній такого типу. Klipsch – визнаний лідер, заробивший авторитет продукцією найвищої якості звучання та стандарту виготовлення.
Акустика Jamo
Jamo – данський бренд акустичного обладнання з 1968 року. Її заснували два родичі: тесля Пребен Якобсен та торговець Джуліус Мортенсен. Звідси й пішла назва Jomo.
В 2005 році компанія була викуплена американською корпорацією Klipsch Group, Inc.
Продукція Jamo включає в себя різноманітні акустичні компоненти: колонки, сабвуфери, підсилювачі, ресивери, акустику для домашніх кінотеатрів. Вся продукція вирізняється високою якістю та надійністю. Також компанія виробляє акустичні системи під замовлення для конкретних приміщень.

Акустика Monitor Audio
Monitor Audio - британська компанія, один із ведучих виробників акустичних систем класу hi-fi в світі.
Неперевершена якість звуку досягається шляхом використання унікальних технологій - таких, наприклад, як виробництво металлічних динаміків. Як відомо, метал - це не той матеріал з яким дуже легко працювати, через це більшість виробників в якості матеріалу для динаміків використовують папір або пластик. Але тільки метал володіє властивістю передавати звук найбільш натурально.

Акустика Yamaha
Бренд Yamaha є провідним виробником в світі домашнього і професійного аудіо обладнання та музичних інструментів.
Це одна з перших компаній, яка почала використовувати цифрові технології, зробивши цифрове звучання таким популярним.
Унікальний симбіоз цифрових і аналогових технологій робить бренд Yamaha безумовним лідером ринку!
Акустика Dali
Назва компанії DALI немає нічого спільного з сюрреалізмом. Воно є абривіатурою: DALI - це Danish Audiophile Loudspeaker Industries (Данське Виробництво Аудіофільскої Акустики). Ця скандинавська компанія була заснована у 1983 році. Основна ідея при її створенні полягала у наступному: покупцям потрібне правильне поєднання розміру, форми, якості звуку та вартості. Таким чином бренд DALI має у своїй основі ідею пропонуати найвищию якість звуку за розумні кошти.
Акустика Polk Audio
Компанія, яка підкорює серця меломанів і професіоналів акустикою з дивовижними характеристиками, побачила світ в 1972 році в Америці.
Ще в сімдесятих Polk Audio при створенні своїх продуктів, спиралися на наукові дослідження, чим відрізнялися від більшості виробників того часу.
На рахунку компанії більше 55 запатентованих наукових розробок і десятки нагород за якість і інноваційні рішення. Бренд не дарма отримав від аудіоекспертів звання «фахівців з акустики».

Акустика Fyne Audio
Fyne Audio поєднує британські традиції високої культури виробництва акустичних систем з передової естетикою і інженерними потужностями сучасності.
Назва Fyne є староанглийским написанням слова fine, тобто "високоякісний".
Акустичні системи Fyne Audio радикально відрізняються від масової продукції і пропонують свіжий і оригінальний погляд на дизайн і технічне наповнення.
Багаторічний досвід і передові технології відразу вивели нову фірму Fyne Audio в лідери ринку і дозволили стати найяскравішим відкриттям 2018 року.
Офіційний представник брендів:
Купуй в Instagram
Замовити безкоштовну консультацію
Click to order
Cart
Ваш заказ
Total: 
Имя
Телефон
E-mail
Город
Адрес | Отделение Новой Почты
Способ доставки
Промокод
Комментарий
Payment method
Close
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger