Klipsch Reference Premiere RP-504C Ebony

Klipsch
00-00001407
21999,00
грн.
28860,00
грн.
Колонка для центрального каналу RP-504C оснащена чотирма низькочастотними динаміками з дифузорами Cerametallic і володіє точним і насиченим звуком. Твітер у запатентованому рупорі Tractrix забезпечує рівномірну діаграму спрямованості та деталізований звук для всіх глядачів у домашньому кінозалі.Рупор такої форми підвищує деталізацію звуку, фокусуючи високі частоти на зоні прослуховування. Фазова заглушка і лита формована силіконова поверхня рупора забезпечують гладку частотну характеристику, і, як результат, чистий і натуральний звук.Ексклюзивна технологія лінійного переміщення діафрагми знижує спотворення і робить звук більш детальним. ВЧ-динаміки LTS є ключовим компонентом цих найкращих у світі акустичних систем.Нова конструкція корпусу ВЧ-динаміка з отворами зменшує стоячі хвилі, які створюють небажані гармоніки. Це дає змогу досягти більшої деталізації та чіткості під час відтворення високих частот.

Тип: Пасивна акустика

Вид: Настінна акустика

Опис
Характеристики

Опис

Центральний канал Klipsch RP-504C
Reference Premiere – одна з найпопулярніших серій акустики компанії Klipsch, яку люблять і цінують у всьому світі. Протягом багатьох років лінійка Reference утримує лідируючі позиції завдяки чудовому поєднанню якості та ціни. Ці американські АС володіють справжнім характером і поєднують в собі потужне звучання, брутальний зовнішній вигляд і передові технологічні розробки.
У новій серії Klipsch Reference якість звуку буде незмінно на високому рівні, незалежно від того, в якому місці кімнати прослуховування ви знаходитесь. Завдяки 1-дюймовому твитера в гібридному рупорі Tractrix звучання максимально розкривається і доходить до слухача в повному обсязі.
Акустика Klipsch Reference може надійно працювати при підвищеній потужності, забезпечуючи широкий динамічний діапазон, завдяки більш великої магнітній системі в твитерах, які поліпшують розсіювання тепла, що утворюється при роботі динаміків. Ви отримаєте більше басів і відсутність шумів, завдяки новому фазоинвертору Tractriх. Він володіє підвищеною ефективністю і вільно пропускає великий об'єм повітря.
Модний і привабливий вигляд надає акустиці Klipsch низькопрофільна сітка з магнітним кріпленням, похилі опори і помітний кріплення динаміків. Вигляд колонок легко змінити – достатньо просто зняти або надіти передні панелі. Компанія Klipsch замінила зовнішню обробку на текстурну вінілову плівку під натуральне дерево. Тепер у колонок більш міцна і стійка до забруднень поверхню.

Серія Klipsch Reference в 2019 році все також неймовірно багата найрізноманітнішими видами акустичних систем – пасивна акустика представлена і підлоговими, і полочными колонками, є активні акустичні системи, центральні канали, сабвуфери, акустику навколишнього звучання і навіть висотні канали Atmos – передовий стандарт тривимірного звукового простору (як в самих класних кінотеатрах).

Крупная колонка для центрального канала Klipsch RP-404C входит в престижную серию акустики Reference Premiere этой фирмы, и рассчитана на комплектацию систем домашнего кинотеатра самого высокого класса. Колонка выполнена в демпфированном корпусе из толстого MDF сравнительно небольшой высоты (с учетом горизонтального размещения), что упрощает ее размещение в стандартных AV-стойках. Передняя панель Klipsch RP-404C имеет по краям аккуратную фаску, которая не только придает колонке более привлекательный внешний вид, но и улучшает звуковую дисперсию.

Колонка центрального каналу Klipsch RP-404C привносить життя в діалоги кінофільмів. Чотири низькочастотних динаміка Cerametallic™ діаметром 10.2 см і гібридний рупор Tractrix® випромінюють живе звучання фронтальної секції комплекту. Встановлений в Klipsch RP-404C вдосконалений рупор Tractrix складається з горловини круглої форми і квадратного розтруба, що дозволяє розширити високочастотний спектр і поліпшити якість передачі звуку. При цьому посилюється також промальовування образів і динамічний діапазон.
Благодаря конструкции из резинового полимера, созданного методом формовки под давлением, удалось существенно снизить уровень шумов, улучшить детальность в ВЧ-спектре и таким образом создать предпосылки для чистого и естественного звучания.

Внешние динамики воспроизводят звук в диапазоне преимущественно до 500 Гц, в то время как пара, расположенная ближе к центру – до 1500 Гц. Выше этой частоты в работу включается твитер с титановым куполом диаметром 1 дюйм, помещенный в запатентованный рупор Tractrix с обновленной гибридной геометрией.
Особенностью конструкции ВЧ-динамика является линейное перемещение диафрагмы за счет специального подвеса, что делает звучание максимально чистым и свободным от искажений. Рупорная нагрузка не только обеспечивает более эффективную работу высокочастотника, который звучит детализировано и энергично даже при невысокой подводимой мощности, но и упорядочивает диаграмму направленности. Это сокращает нежелательные переотражения звуковых волн в комнате прослушивания, делая звучание АС не зависимым от наличия и расстановки предметов интерьера. Разделительный фильтр в Klipsch RP-404C выполнен из отборных компонентов и настраивается вручную.Характеристики

 • Число полос - 2,5
 • Количество динамиков - 5
 • Тип корпуса - фазоинвертор Tractrix на задней панели
 • Твитер - 1” (25 мм) твитер с титановой купольной мембраной, помещен в рупор Tractrix 90 х 90 градусов
 • СЧ/НЧ-излучатель - 4 х 4 " (100 мм) СЧ/НЧ-драйвер с диффузором Cerametakkic, покрытым медью
 • Диапазон частот - 59 Гц – 25 кГц
 • Чувствительность - 97 дБ (2,83 В/1 м)
 • Номинальный импеданс - 8 Ом
 • Подводимая мощность усилителя - 125-500 Вт (пиковая)
 • Частоты разделения полос - 500, 1500 Гц
 • Вхідні роз'єми - пара гвинтових клем
 • Гриль - знімний
 • Габарити (ШхВхГ) - 660x143x330 мм
 • Вага - 12,7 кг
Вас може зацікавити: