Акустика Bluesound

Мультирумні рішення в форматі Hi-Rez
Повний каталог Bluesound
Портативні колонки
Bluesound PULSE FLEX 2i - це універсальна широкосмугова бездротова акустика, яка забезпечує справжню бездротову мобільність і кращу якість звуку. Додайте пару FLEX 2i в будь-якій кімнаті, об'єднайте їх разом для стереозвучания або навіть візьміть одну з собою в парк. Це найменша колонка Bluesound, яка дозволяє вам насолоджуватися музикою в будь-якому куточку вашого будинку.
Bluesound PULSE MINI 2i - компактна музична система «все-в-одному».

Не можна недооцінювати, PULSE MINI. Завдяки запатентованій подвійний акустичній камері звук Bluesound PULSE MINI 2i більш потужний і точний, ніж у більшості колонок навіть більших розмірів. Поставте його в будь-якому місці кімнати і він заповнить простір красиво замішаним звуком повного діапазону.
Bluesound PULSE 2i - стрімінговая музична система, потоковий стерео медіа-програвач «все-в-одному», оснащений вбудованими динаміками і підсилювачем. Повний спектр частот приходить через багатий і чітко, і поєднується без проблем завдяки ретельному проектування і дизайну, який підходить для низькочастотного динаміка з двома драйверами середнього і високого діапазону.
Стерео компоненти
Модель Bluesound NODE N130 являє собою універсальний мережевий стример третього покоління NODE, який стане ідеальним аудіо-джерелом для сучасної Hi-Fi-стереосистеми або домашнього кінотеатру. Програвач також може використовуватися в якості хаба в складі фірмової бездротової мультирум-екосистеми, керованої за допомогою програми BluOS Controller, яке працює фактично з будь-якої ОС (iOS, Android, macOS або Windows). Додаток відкриває доступ до сотень інтернет-радіостанцій і до музичних потокових сервісів, включаючи TIDAL, Qobuz, Deezer, Spotify і ін., А також до аудіофайлів, що зберігаються на серверах локальної мережі. При цьому використовується фірмова платформа BluOS, яка дозволяє підключати до 64 стрімінгових пристроїв і передавати аудіопоток в 24 біт / 192 кГц.
Bluesound Powernode 2 - мультимедійний плеєр з підсилювачем 2 х 60 Вт, відтворює музику з мультимедійних додатків та інтернет-радіо на комп'ютері, iPhone, iPad, ЦАП 32 біт / 192 кГц, підключення: Ethernet RJ45, 802.11n WiFi, USB, LAN, оптичний вхід, ЦАП 32 біт / 192 кГц, RCA-підключення до сабвуфера, підтримувані формати файлів: MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, FLAC, ALAC, WAV, AIFF.