Саундбари

Саундбари вимагають мінімального простору та дротів, а їх елегантний дизайн доповнює сучасні плоскі телевізори. Більшість саундбарів мають вбудовані підсилювачі. Ми рекомендуємо використовувати саундбари з сабвуфером для повноцінного звучання.
Як обрати саундбар?
Саундбари (звукові панелі або звукові проектори) є відносно новою технікою на AV-ринку, проте їх популярність стрімко зростає. Подібний пристрій покликаний замінити вбудовану акустику плоского телевізора, яка зазвичай не відрізняється високою якістю звуку. Саундбари або звукові панелі встановлюються під телевізором на стійці, або підвішуються на стіну під ним. Деякі моделі розраховані на використання їх в якості підставки під ТВ.

Як правило, звукова панель підключається до телевізора через S / PDIF, проте деякі моделі оснащені HDMI роз'ємами, що дозволяє під'єднати до них кілька зовнішніх джерел сигналу. Крім цифрових, в саундабарах присутні аналогові стереовиходи. Все частіше зустрічається приймач Bluetooth, USB-входи (для портативних накопичувачів або пристроїв iPod / iPhone), а найдорожчі моделі мають мережевий функціонал (Ethernet або Wi-Fi).

З точки зору акустики саундбари можуть мати двоканальну конфігурацію (тобто з вбудованою стереосистемою), або багатоканальну - з додатковими випромінювачами для тилових і центральних каналів. Сабвуфер в таких пристроях може бути як вбудованим, так і зовнішнім, який, як правило, має бездротове з'єднання з основним модулем.

Для того, щоб випромінювачі, розташовані перед слухачами, могли формувати об'ємну навколишнє звукову сцену, саундбари використовують DSP-обробку сигналу. Для коректної роботи з кінозвуком такі пристрої оснащуються декодерами Dolby Digital / DTS. Саундбар комплектується пультом дистанційного керування, але його можна навчити і командам зі штатного пульта ДУ, що значно спрощує користування AV-системою.