Підсилювачі для навушників / ЦАПи

Зробіть ваш звук по-справжньому живим
ЦАПи та Підсилювачі FIIO
FiiO Electronics Technology - це молодий і повний творчої енергії бренд.
В основі роботи талановитої команди розробників FiiO лежать чотири головних принципи: «практичність, комфорт, творчість, надійність».
З моменту заснування в 2007 році, FiiO перетворилася на марку, яка заслужила визнання в багатьох країнах по всьому світу.
ЦАПи та Підсилювачі Sennheiser
Sennheiser виробляє динамічні мікрофони, радіосистеми, навушники, мультимедійні гарнітури, ігрові гарнітури, гарнітури для підприємств (call-центри, конференц-системи), авіаційне обладнання, аудіологічне обладнання (для людей з ослабленим слухом), засоби для екскурсій та інше обладнання пов'язане зі звукопередачею, звукозаписом, кінематографом та інше.
ЦАПи та Підсилювачі Audioquest
AudioQuest - це компанія, яка займається розробкою рішень для поліпшення вражень від відео та аудіо, які можна використовувати в домашніх умовах. Будь то кабелі, які AudioQuest випускає майже всіх видів, або ЦАП, ви можете бути впевнені в тому, що якість і звук будуть на висоті.
ЦАПи та Підсилювачі Advanced Sound Accessport

Як обрати підсилювач для навушників?

Для володарів якісних стереонавушників покупка спеціального підсилювача для них є цілком виправданим рішенням. За рідкісним винятком інтегральні підсилювачі і програвачі не здатні забезпечити по-справжньому якісне звучання через штатний вихід для підключення навушників.
Хороший підсилювач для навушників повинен працювати з моделями будь-якого опору і чутливості - точно так само, як якісний підсилювач повинен вміти справлятися з різноманітними акустичними системами. У той же час підсилювач для навушників має певний тональний баланс та особливу характеристику звучання, які можуть по-різному проявляти себе з конкретною моделлю навушників.
Аналогічним чином справа йде і з портативними підсилювачами для навушників, призначеними для посилення сигналу від гаджетів. Смартфон, MP3 плеєр і навіть ноутбук зазвичай оснащені не надто якісним і до того ж малопотужним підсилювачем для навушників. Аудіосигнал з таких пристроїв необхідно посилити за допомогою кишенькового підсилювача для навушників, особливо якщо ви віддаєте перевагу повнорозмірним навушникам з опором більше 100 Ом. Кишеньковий підсилювач для навушників має батарейне або акумуляторне харчування - друге є більш вигідним, так як цей пристрій вельми "ненажерливе" створіння, і при постійному використанні частої заміни батарейок не уникнути.

Як обрати ЦАП?

Зовнішні ЦАП-и (цифро-аналогові перетворювачі) використовуються в аудіотехніці досить давно і добре відомі досвідченим меломанам. Спочатку зовнішній ЦАП (DAC) був придуманий для того, щоб поліпшити якість звучання CD плеєрів, вбудовані перетворювачі яких часто не відрізняються досконалістю. Підключивши зовнішній ЦАП до відповідного виходу програвача, можна "обійти" його електроніку, що відповідає за перетворення і обробку музичного сигналу що знімається з CD.
Втім, вирішуючи одну проблему, зовнішні ЦАП-и породжували інші - наприклад, значне зростання рівня джиттера цифрового сигналу при його передачі. Для того, щоб знизити рівень джиттера, розробники використовують в зовнішніх ЦАП-ах спеціальні буферні схеми, впорядковуючи цифровий потік.
Однак по-справжньому популярними зовнішні ЦАП-и стали зовсім нещодавно, у зв'язку з широким використанням комп'ютерів в якості джерел сигналу. Вбудовані звукові карти ПК, як правило, не забезпечують по-справжньому високої якості звуку, в той час як якісні "файлові" музичні записи стають цілком доступними. Зовнішній цифро-аналоговий перетворювач, оснащений роз'ємом USB, в більшості випадків забезпечує кращий звук, ніж вбудовані звукові карти, залишивши ПК тільки роль зручного "транспорту".