Підсилювачі

Апарати розраховані на роботу з різними джерелами сигналу і стануть відмінною основою для сучасної стереосистеми.

Підсилювачі

В даний час всі підсилювачі можна розділити на два типи - напівпровідникові (транзисторні) і лампові підсилювачі (можуть також мати і гібридну транзисторних-лампову конструкцію). Другі знаходяться в явній меншості на сучасному ринку, але досить широко представлені в ніші High End. Транзисторні моделі можуть являти собою доступні за вартістю пристрою початкового Hi-Fi, але також випускаються і для категорії топового аудіо.

Як правило, в цьому сегменті багато підсилювачі працюють в так званому класі A, який вирізняється великим енергоспоживанням і низькими спотвореннями. Більшість же Hi-Fi-підсилювачів використовують режим посилення A / B. Останнім часом все більшої популярності набувають моделі, в яких використовується імпульсна (або «цифрова») схемотехніка класу D.

Незалежно від типу Hi-Fi підсилювач може бути двоблоковим, тобто що складається з роздільних блоків - зовнішній підсилювач (що містить вхідні роз'єми і регулювання) і підсилювача потужності (призначеного для підключення АС). Але найчастіше на практиці зустрічаються інтегральні підсилювачі - об'єднують в одному корпусі обидва модуля. Крім того, деякі з інтегральних моделей мають виходи попереднього каскаду для підключення ще одного підсилювача потужності.