Denon PMA-600NE

Denon
27338,00
грн.
Інтегральний стереофонічний підсилювач Denon PMA-600NE зібраний з використанням фірмової схемотехніки High-Single-Push-Pull двотактного посилення зі зниженими спотвореннями, і володіє розширеним частотним та динамічним діапазонами, а також підвищеним значенням вихідного струму.
У блоці живлення підсилювача Denon PMA-600NE використані конденсатори підвищеної потужності, що фільтрують, і самостійні джерела для окремих функціональних вузлів апарату, а в найважливіших з точки зору якості звуку цепах встановлені добірні комплектуючі. Підсилювач зборів на антирезонансному шасі із фірмовою конструкцією Direct Mechanical Ground.

Тип: Інтегральний підсилювач

Опис
Характеристики

Опис

Підсилювач Denon PMA-600NE оснащений чотирма лінійними входами, входом/виходом для підключення записуючого пристрою. Існує також вхід для підключення програвача вінілових дисків. Для підключення акустичних систем є дві пари якісних гвинтових клем, до яких підходять і роз'єми типу «банан». Передбачено також вхід та вихід для зовнішньої системи дистанційного керування. Цифрова секція в підсилювачі Denon PMA-600NE представлена двома оптичними та одним коаксіальним входами, які здатні приймати сигнал PCM з параметрами до 24 біт/192 кГц. Має підсилювач та Bluetooth-приймач, який підтримує покращений аудіокодек aptX.
Схема мінімального шляху проходження сигналу, яка мінімізує сигнальну лінію від входу до виходу, пригнічує погіршення та фарбування сигналу та забезпечує високоякісне відтворення звуку. У підсилювачі Denon PMA-600NE сигнальна лінія мінімізується шляхом безпосереднього перемикання джерела за допомогою реле замість механічного перемикача. Крім того, завдяки розташуванню реле прямого перемикання джерела на платі гучності шлях сигналу може бути додатково скорочений у порівнянні з PMA-800NE.
На передній панелі Denon PMA-600NE, скомпонованій у класичному стилі «золотих сімдесятих» розташовані регулятори гучності, тембру в області низьких та високих частот та стереобалансу, кнопки вмикання режимів тонкомпенсації та прямої подачі аудіосигналу. Є також селектор джерел сигналу, причому для входів CD та Phono комутація сигналів відбувається за допомогою висококласних реле, розташованих у безпосередній близькості від вхідних гнізд. Передбачено вихід навушники (гніздо 6,3 мм із позолоченими контактними поверхнями). Підсилювач комплектується пультом дистанційного керування, з якого також є доступ до основних функцій CD-плеєра Denon DCD-600NE, що утворює з цим апаратом дуже вдалий дует.

Характеристики

Потужність:
2 х 70 Вт 4 Ом)
2х 45 Вт (8 Ом)
Коефіцієнт гармонік: 0.02%
Діапазон частот: 20 Гц – 20 кГц
Вбудований фоноректор: ММ
Відношення сигнал/шум Лінійний вхід: 105 дБ
Фоноректор: 84 дБ
Вхідна чутливість Лінійний вхід: 100 мВ
Фоноректор: 2.5 мВ
Опір: 47 кому
Регулювання низьких/високих частот: 100 Гц, ±8 дБ
Роз'єми:
4 x лінійних входу
2 x оптичних, коаксіальний
1 x Phono (MM)
1 x вихід на навушники (передня панель, 6,3 мм)
1 x лінійний вихід
2 x роз'єми для підключення пари акустики (гвинтові)
Регулювання балансу:
Режим Pure Direct: Є
Регулювання тембру: Є
Пульт ДК З можливістю управління іншими компонентами
Розміри (Ш x В x Г): 434 х 121 х 337 мм
Вага: 7.4 кг
Вас може зацікавити: