Київ, вул. Велика Васильківська, 80
Одеса, вул. Буніна, 21
 
 

Підсилювачі та фонокоректори

Підсилювачі
Підсилювач є основою аудіосистеми. Експерти рекомендують починати саме з покупки підсилювача, який повинен володіти необхідним набором функцій (кількість і тип входів, регулювання, додаткові функції), а потім підбирати для нього акустичну систему та інші елементи. Навіть якщо ви віддаєте перевагу прослуховувати музику в навушниках, використання спеціалізованого підсилювача для навушників замість вбудованої схеми джерела сигналу здатне дати істотний приріст якості звуку.
Фонокоректори

Підсилювачі

В даний час всі підсилювачі можна розділити на два типи - напівпровідникові (транзисторні) і лампові підсилювачі (можуть також мати і гібридну транзисторних-лампову конструкцію). Другі знаходяться в явній меншості на сучасному ринку, але досить широко представлені в ніші High End. Транзисторні моделі можуть являти собою доступні за вартістю пристрою початкового Hi-Fi, але також випускаються і для категорії топового аудіо.

Як правило, в цьому сегменті багато підсилювачі працюють в так званому класі A, який вирізняється великим енергоспоживанням і низькими спотвореннями. Більшість же Hi-Fi-підсилювачів використовують режим посилення A / B. Останнім часом все більшої популярності набувають моделі, в яких використовується імпульсна (або «цифрова») схемотехніка класу D.

Незалежно від типу Hi-Fi підсилювач може бути двоблоковим, тобто що складається з роздільних блоків - зовнішній підсилювач (що містить вхідні роз'єми і регулювання) і підсилювача потужності (призначеного для підключення АС). Але найчастіше на практиці зустрічаються інтегральні підсилювачі - об'єднують в одному корпусі обидва модуля. Крім того, деякі з інтегральних моделей мають виходи попереднього каскаду для підключення ще одного підсилювача потужності.
Офіційний представник брендів:
Купуй в Instagram
Замовити безкоштовну консультацію
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Имя
Телефон
E-mail
Город
Адрес | Отделение Новой Почты
Способ доставки
Промокод
Комментарий
Payment method
Close
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger