Програвачі вінілу Pioneer

Pioneer DJ
Pioneer Corporation, Inc. - Одна з найстаріших світових компаній на ринку акустики. Вона відокремилася як дочірня компанія від японської Pioneer Corporation, яка була заснована ще в Токіо в 1938 році.
Досить незвичайною є історія появи компанії. Спочатку це була нічим не примітна майстерня з ремонту гучномовців та радіоприймачів, яка згодом виросла у світового лідера з виробництва електротехніки.
Давно зарекомендувавши себе як виробника передових технічних рішень і новинок, компанія Pioneer з гордістю може похвалитися як винахідник лазерного CD плеєра, інтерактивного кабельного телебачення, першої повної акустичної системи для автомобіля та багатьох інших продуктів. Також вони можуть похвалитися випуском першокласних плазмових панелей, DVD, акустики та DJ обладнання.
Більшість продуктів Pioneer розроблено з умовою довести всі процеси до повної автоматизації. Щоб досягти кращих результатів при налаштуванні техніки, вам менше, ніж зазвичай, доведеться ламати голову, як і що налаштовувати. У цьому полягає основна відмінність продукції Pioneer від найближчих конкурентів.