Київ, вул. Велика Васильківська, 80
Одеса, вул. Буніна, 21
 
 

Програвачі вінілу Audio-Technica

Японська компанія Audio-Technica наочно всім показала, як можна бути крутим і впізнаваним брендом десятки років і в той же час випускати якісні рішення, часом, без аналогів на ринку.
Audio-Technica AT-LP60X
Наново відкривайте для себе вініл разом з цим, повністю автоматичним програвачем з ремінним приводом!
Програвач підтримує дві швидкості обертання: 33 1/3 та 45 RPM. Вбудований посилювач дозволить підключати LP60 до будь-яких активних колонок за допомогою RCA(тюльпан) кабелю. AT-LP60 може похвалитися вбудованим Dual Magnetic картриджем зі змінною діамантовою голкою від Audio-Technica.
Диск зроблений з спеціального алюмінію, який мінімізує вібраціЇ. Чотири кнопки на передній панелі дозволяють: піднімати та опускати тонарм, розпочинати та завершати прослузовування, змінювати швидкості. У комплекті маємо прозору зйомну кришку для захисту програвача від пилу.

AT-LP60XUSB - USB порт для підключення до комп'ютера, вихід RCA
AT-LP60 BT - Вбудований Bluetooth модуль для підключення до Bluetooth акустики.

Audio-Technica AT-LP3
Новий рівень вашого аналогового прослуховування. Статично збалансований тонарм та новий вмонтований картридж AT91R Dual Moving Magnet з діамантовою голкою від Audio-Technica подарують кристально-чисте звучання. Тонарм оснащений гідравлічним мікроліфтом, що дозволяє обережно підіймати та ставити стилус на потрібне місце платівки. AT-LP3 це повністю автоматичний програвач з ремінним приводом. Три кнопки на передній панелі дозволяють розпочинати та завершувати прослуховування, а також змінювати швидкості.
Сконструйований зі спеціальних матеріалів, які мінімізують вібрації. Алюмінієвий диск та гумовий мат завширшки 4мм майже повністю прибирають існуючі резонанси частот. AT-LP3 програє 33 1/3 та 45 RPM платівки, а вбудований посилювач дозволить підключити програвач майже будь-якої акустики.

Audio-Technica AT-LPW30TK
Взаємодія людини з природою не завжди має фатальні наслідки. Іноді цей тандем народжує щось зовсім магічне та унікальне. Зустрічайте новий програвач Audio-Technica AT-LPW30TK. Корпус виконаний з дерев'яної основи з облицюванням із тікового дерева. Ремінний привід підтримує дві швидкості обертання платівок: 33 1/3 та 45 RPM. Прямий алюмінієвий тонарм оснащений гідравлічним мікроліфтом, що дозволяє обережно підіймати та ставити стилус на потрібне місце платівки. Універсальна головка AT-HS4 та фоно-картридж AT-VM95C з двома рухомими магнітами стануть запорукою об'ємного та чистого звучання. Алюмінієвий диск та гумовий мат завширшки 4мм майже повністю прибирають існуючі резонанси частот. Гарним доповненням AT-LPW30TK стане вбудований фонокоректор який можна відключити та RCA роз'єм для використання аудіо-кабелів від сторонніх виробників.
Audio-Technica AT-LPW40WN
Audio-Technica AT-LPW40WN являє собою класичний програвач вінілу з пассіковим приводом і повністю ручним керуванням. Ця модель має всі переваги програвачів класу Hi-Fi.Шассі Audio-Technica AT-LPW40WN виконано з MDF.
Дана модель оснащена алюмінієвим опорним диском, точно збалансованим для отримання рівномірного обертання. Гумовий мат забезпечує необхідне демпфірування платівки. Програвач оснащений малошумливим двигуном, що працює від стабілізатора з сенсорними датчиками швидкості обертання.
Audio-Technica AT-LPW40WN оснащений прямим високякісним тонармом, виготовленим з карбону. Тонарм має універсальний фірмовий шелл AT-HS4, на якому встановлений звукознімач AT-VM95E.
AT-LPW40WN має вбудований фонокорректор, завдяки чому, програвач можна легко підключати до активних акустичних систем та підсилювачів.
Audio-Technica AT-LPW50PB
AT-LPW50PB компанія Audio-Technica показала на CES 2020.

Новинка отримала стіл з антирезонансного МДФ товщиною 30 мм, пассіковий привід з двигуном, здатним розкручувати диск на швидкостях в 33,3 і 45 обертів, датчиком швидкості і литим під тиском алюмінієвим опорним диском.

Тонарм у AT-LPW50PB прямий, карбоновий, з універсальним шеллом AT-HS4 і картриджем AT-VM95E, який комплектується голкою з еліптичною заточкою.

Для зручності початківців, програвач оснастили вбудованим фонокоректором.
Блок живлення у AT-LPW50PB зовнішній, а від резонансів рятують регульовані ніжки.
Audio-Techniсa AT-LP120X USB
Зустрічайте прямий привід для швидкого запуску програвача та USB порт для підключення до комп'ютера. Це Audio-Technica AT-LP120X. Інші характеристики передбачають: можливості прямого та зворотного програвання, литий алюмінієвий диск із матовим ковзанням, кнопку старт/стоп, три швидкості 33/45/78 RPM, блокування висоти тону та повзунок для зміни висоти тону в діапазонах +/–10% або +/–20%. До комплекту входить зйомна прозора кришка для захисту від пилу. Вбудований автоматичний стерео-фоно-передпідсилювач дає змогу під'єднати програвач безпосередньо до пристроїв, які не мають спеціального входу для програвача. Кабель USB і адаптер входять до комплекту постачання разом із Mac- і PC-сумісним програмним забезпеченням Audacity для оцифровування ваших платівок.
Audio-techniсa AT-LP5X
Програвач із прямим приводом менш ніж за 2 секунди готовий крутити платівки на швидкості 33 1/3 або 45 обертів на хвилину. Зігнутий J-подібний тонарм спеціально розроблений так, щоб мінімізувати помилки відстеження. На кінці тонарма встановлена головка АТ-HS10 з позолоченим напиленням і подвійним рухомим магнітом AT95EX, що дозволяє отримувати чистий звук з чіткими верхами та насиченими басами.
Audio-Technica AT-LP5X має вбудований фонокоректор. Програвач наділений RCA стерео-виходом та USB портом для підключення до комп'ютера. У комплекті є прозора кришка для захисту від пилу.
Замовити безкоштовну консультацію
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Имя
Телефон
E-mail
Город
Адрес | Отделение Новой Почты
Способ доставки
Промокод
Комментарий
Payment method
Close
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger