Київ, вул. Велика Васильківська, 80
Одеса, вул. Буніна, 21
 
 

Програвачі вінілу Denon

Denon - японська компанія з виробництва побутової електроніки, спеціалізується на виробництві Hi-Fi і Hi-End-аудіообладнання для професійного і побутового застосування.
Denon DP-29F
Автоматичний програвач вінілу DP-29F від відомої японської компанії Denon, яка нещодавно відзначила своє сторіччя, спроектований для меломанів, які захоплюються аналоговим звуком. Простота підключення програвача і інтуїтивність управління дозволять навіть новачкові відразу ж почати прослуховування улюблених композицій з вінілових дисків. Корпус цього пристрою виконаний в характерному для Denon лаконічному і елегантному дизайні.
Denon DP-200USB
DP-2000USB - повністю автоматичний програвач вінілових дисків, легко перетворює аналогові записи в цифрові файли і зберігає їх на карту пам'яті USB. Використання USB-накопичувача дозволяє мати цифрові файли при собі, якщо поруч з програвачем немає комп'ютера.

Denon DP-300F
Програвач вінілових пластинок Denon DP-300F - це старша модель в лінійці бюджетних програвачів компанії.
Модель обладнена вбудованим фонокоректором, повною автоматикою та виконана у елегантному дизайні і є відмінним рішенням для любителів вінілу.
Denon DP-400
Новий програвач DP-400 поєднує в собі більш ніж столітній досвід компанії в розробці та виробництві аудіотехніки з найсучаснішими технологіями, втіленими в серії Design. Програвач DP-400 створений для прекрасної якості звуку і максимально простий в налаштуванні і використанні. Програвач оснащений вбудованим Фонокоректором, що дає можливість підключити його до звичайного домашнього стерео-підсилювача або AV-ресивера. Зручність у використанні забезпечує напівавтоматичний режим роботи програвача з автостопом в кінці платівки.
Denon DP-450 USB
Програвач DP-450USB дозволяє не тільки відтворювати платівки з чудовою якістю звуку, але і записувати їх в форматах МР3 і WAV через USB-порт на передній панелі.
Стильний дизайн відмінно поєднується з усіма компонентами Denon Design. Програвач оснащений S-образним тонармом S-Shape. Ремінний привід забезпечує стабільне обертання на 33 1/3, 45 або 78 обертів на хвилину з точністю і деталізацією. Підключіть DP-450USB до будь-якого підсилювача або системи з аналоговими входами через вбудований фонокоректор і насолоджуйтеся музикою.
Замовити безкоштовну консультацію
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Имя
Телефон
E-mail
Город
Адрес | Отделение Новой Почты
Способ доставки
Промокод
Комментарий
Payment method
Close
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger