Київ, вул. Велика Васильківська, 80
Одеса, вул. Буніна, 21
 
 

Програвачі вінілу

Найбільший вибір вінілових програвачів в Україні
Програвачі вінілу Crosley
Для тих кто цінує звук та стиль. Обирайте програвач, який стане прикрасою вашого інтер'єру. Знайдіть "саме той" дизайн у безлічі кольорових рішень. Будьте особливими, будьте собою, будьте Crosley!
Програвачі вінілу ION
Сміливі дизайнерські рішення поєднуються з професійним рівнем аналогового звуку. Це все про ION. Підкресліть свою витонченість, зробіть свій інтер'єр довершеним. Вініл - це стильно!
Програвачі вінілу Audio-Technica
Японський бренд, який не треба зайвий раз представляти. Компанія, яка має більше 50 років досвіду у сфері аналогового звуку. Обирайте стриманий японський дизайн та якість перевірену роками. Професійний рівень звуку ще ніколи не був так близько!
Програвачі вінілу Pro-Ject
Аудіофіли світу обирають бренд Pro-Ject коли мова заходить про програвачі вінілу та аналогове аудіо. Саме час підібрати свій Hi-Fi програвач та гайда до нашого шоуруму слухати!
Програвачі вінілу Denon
Заснована в 1910 році, компанія Denon має серйозну технологічну спадщину: від перших пристроїв, випущених в Японії понад 100 років тому, до виробництва перших в світі комерційних компакт-дисків.
Компанія цілеспрямовано інвестує свої ресурси в розробку нових технологій, що гарантує те, що ви отримаєте продукт з самими новітніми технологіями і високу якість звуку при кожному прослуховуванні.
Програвачі вінілу Thorens
Компанія Thorens була заснована Германом Торенсом (Hermann Thorens) в 1883 році у швейцарському місті Сент-Круа.
На сьогоднішній день Thorens є найстарішою з існуючих компаній аудіоіндустріі.
У класичний період фірмою було випущено більше 1 300 000 програвачів, що є абсолютним рекордом серед компаній, що займаються виробництвом програвачів вінілу.
Програвачі вінілу Yamaha
Бренд Yamaha є провідним виробником в світі домашнього і професійного аудіо обладнання та музичних інструментів.
Це одна з перших компаній, яка почала використовувати цифрові технології, зробивши цифрове звучання таким популярним.
Унікальний симбіоз цифрових і аналогових технологій робить бренд Yamaha безумовним лідером ринку!
Play Vinyl Pro
PLAY VINYL PRO це новий рівень звуку.
Офіційний представник Audio-Technica, Pro-Ject, Yamaha, Klipsch, Jamo, Dali, Marantz, Denon, Thorens в Україні.
Хай звук говорить сам за себе!

Програвачі вінілових дисків

Вінілові програвачі, мабуть, є найбільш старими джерелами сигналу ери Hi-Fi, а на музиці з вінілових платівок виросло не одне покоління меломанів. Програвачі вінілу випускаються багатьма компаніями, серед яких є і гранди світової індустрії, і невеликі спеціалізовані компанії. На відміну від інших аудіопристроїв, програвали вінілових дисків є дуже "примхливими" у виготовленні з "механічною" точки зору.

Основні конструктивні вузли програвача, привід диска і тонарм з звукознімачем, повинні бути сконструйовані і виконані таким чином, щоб забезпечити стабільне зчитування звукової доріжки грамплатівки. Якщо в CD плеєрі нестабільність роботи сервомеханізму можна компенсувати за допомогою електронних систем корекції помилок, то в програвачі вінілових платівок помилки зчитування неминуче призведуть до артефактів - спотворень, перекоси тонального балансу, клацань або детонації звуку. Тому всі механічні вузли LP програвача повинні виготовлятися з максимально можливою точністю, а в процесі експлуатації програвач грамплатівок необхідно час від часу налаштовувати.

Історично існує кілька основних конструкцій вертушок для вінілу - з прямим, роликовим або пассіковим приводом диска (сьогодні по ряду причин поширені пассіковие), з різними типами тонарма і шасі. Всі вони по-своєму впливають на певні нюанси в звучанні вінілової платівки, хоча основні вимоги до якості відтворення завжди залишаються незмінними. У будь-якому випадку програвач вінілу необхідно вибирати тільки після уважного прослуховування в Hi-Fi-салоні.
Замовити безкоштовну консультацію
Купуй в Instagram