Pro-Ject A1 OM10

Pro-Ject
15999,00
грн.
Один із лідерів у виробництві програвачів вінілу — компанія Pro-Ject — випустила першу у своїй історії вертушку з автоматичним керуванням. Новинка називається Automat A1 і підійде початківцям любителям вінілу. Компанія планує розширювати лінійку автоматичних плеєрів.
Програвач A1 є першим, створеним у партнерстві з німецькою компанією Fehrenbacher GmbH, у якої Pro-Ject запозичила технологічний автоматичний привід. Модель збиратиметься вручну у Німеччині. Автоматичне управління - це зручна функція для користувача: достатньо поставити платівку на програвач і натиснути "старт", після чого тонарм сам опуститься на початок платівки і піде назад, коли сторона закінчиться.
У Automat A1 ремінний привід з двома швидкостями обертання диска: 33 і 45 обертів за хвилину. На борту також вбудований фонокоректор, який за бажання можна вимкнути. Програвач поставляється з 8,3-дюймовим алюмінієвим тонармом з шеллом з полімеру, вкритим вуглеволокном, на який встановлений звукознімач Ortofon OM 10. Тонарм повністю налаштований на заводі, користувачеві залишається тільки включити програвач у мережу.
Дерев'яне шасі нової моделі поставили на ніжки, що демпфують, щоб воно могло ефективно справлятися з вібрацією. Хорошим бонусом при покупці буде міжблочний кабель RCA для підключення до підсилювача Pro-Ject Connect it E.

Тип: Класичний програвач

Модель: Pro-Ject A1

Опис
Характеристики

Опис

Програвач вінілу Pro-Ject A1 OM10

Pro-Ject A1 - перша модель у новій лінійці Automat. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати швидкість, натиснути "Старт" і сісти зручніше. Безшумний і надійний механізм з ремінним приводом зробить все інше. Завдяки фонокоректору MM, що перемикається, картриджу Ortofon і матовому чорному оздобленню новий A1 встановлює еталон, у якому функціональність не ставить під загрозу якість звуку.

Ortofon OM10 - Детальний відгук та мікродинаміка

Маловідомий факт полягає в тому, що серія картриджів OM сягає своїм корінням у розробку і спадщиною надлегких тонармів. Попередньо встановлений та відрегульований на нашому заводі він стане ідеальним партнером для вашого A1.

Новий шелл - армований вуглецевим волокном

Хедшелл виготовлений із полімеру, армованого вуглецевим волокном, який є надстабільним і жорстким, зберігаючи при цьому дуже низьку вагу. Композитний матеріал забезпечує чудове внутрішнє демпфування резонансів.
Програвач створений у стандартних "стійкових" розмірах. Від вібрацій корпус захистять чотири ніжки з силіконовим демпфуванням. Захист від пилу теж є - звична пластикова кришка.

Характеристики

 • Швидкість: 33, 45 (електронна зміна швидкості)
 • Принцип приводу: ремінний привід, повністю автоматичний
 • Диск: демпфована алюмінієва тарілка
 • Вау і флаттер: 33: +/- 0,27%; 45: +/- 0,25%.
 • Швидкісний дрейф: 33: +/-0,75%; 45: +/-0,65%
 • Сигнал до шуму: 65дБ
 • Тонарм: надлегкий 8,3" алюмінієвий тонарм
 • Ефективна довжина руки: 211мм
 • Звіс: 19,5 мм
 • Аксесуари в комплекті: Джерело живлення 15 В постійного струму / 0,8 А, пилозахисний чохол, 7'' одиночний адаптер, повсть, фонокабель
 • Енергоспоживання: 1,5 Вт
 • Розміри: 430 x 130 x 365 мм (Ш x В x Г)
Вас може зацікавити: