Pro-Ject Jukebox S2 Walnut

Pro-Ject
24226,00
грн.
Програвач вінілу Pro-Ject Juke Box S2 виготовлений на базі вдалої моделі з індексом E, і фактично є її подальшим розвитком. У програвачі збережено концепцію, яка визначила успіх попередника - Pro-Ject Juke Box S2 є програвачем вінілу, зібраним за принципом «все-в-одному», але без компромісів з погляду своєї основної функції – відтворення аналогових записів.
Для досягнення цієї мети за основу Pro-Ject Juke Box S2 було знову обрано класичну конструкцію програвача цієї компанії, в корпус якого була вбудована вся необхідна електроніка. Таким чином, апарат має необхідну вібророзв'язку, всі базові налаштування і має традиційну для моделей фірми високу надійність, але при цьому набір його функцій справді вражає.
У новій моделі встановлений акриловий опорний диск з хорошими характеристиками, що демпфують, і алюмінієвий тонарм довжиною 8,6 дюйма. Тонарм оснащений фірмовим звукознімач Pick-It 25A, конструкція якого була оптимізована для використання саме на цьому програвачі. Апарат має пасичний привід з ручним перемиканням швидкості обертання диска 33/45 об/хв, а його опорний підшипник виготовлений з високою точністю з бронзи та нержавіючої сталі.
Pro-Ject Juke Box S2 оснащений фірмовими фонокоректорами, зібраними за схемою, яка використовується і в моделях компанії серії Box Design, а також стереофонічним підсилювачем потужністю 2 х 50 Вт, що працює в класі D. Для підключення колонок (це єдине, що необхідно додати до Pro-Ject Juke Box S2 (для отримання закінченої стереосистеми) на задній панелі програвача передбачені надійні гвинтові клеми. Тут же знаходяться RCA-роз'єм лінійного входу (для ще одного джерела сигналу), виходи з фіксованим і регульованим рівнем сигналу, а також вихід зі звукознімача. Для бездротового підключення до мобільних пристроїв у Pro-Ject Juke Box S2 передбачено вбудований Bluetooth.
Для контролю роботи програвача на його верхній панелі є великий РК-дисплей з підсвічуванням. У комплект поставки Pro-Ject Juke Box S2 входять пульт дистанційного керування, пилозахисна кришка, акустичні кабелі та демпфуючі опори.

Особливості вінілового програвача Pro-Ject Juke Box S2

  • Програвач вінілу із вбудованими підсилювачами та входом для зовнішніх джерел
  • Bluetooth вхід
  • Фірмовий вбудований фонокоректор
  • Акриловий опорний диск

Тип: Классический проигрыватель

Модель: Pro-Ject Jukebox S2

Характеристики: Рекомендуем

Вас может заинтересовать:
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Телефон
E-mail
Місто
Адреса | Відділення Нової Пошти
Спосіб доставки
Номер відділення Нової Пошти | Коментар до замовлення
Варіант упаковки
Промокод
Коментар
Payment method
Обране