Denon DP-400

Denon
25515,00
грн.

DP-400 створений для чудової якості звуку і максимально простий у налаштуванні та використанні. Програвач оснащено вмонтованим фонокоректором, що дає можливість під'єднати його до звичайного домашнього стерео підсилювача або AV-ресивера. Зручність у використанні забезпечує напівавтоматичний режим роботи програвача з автопідйомом і зупинкою наприкінці платівки. Вбудований фонокоректор створює відкриту і глибоку звукову сцену, яка оживляє звук платівки і точно передає художній задум музиканта. Програвач комплектується ММ-картриджем, що дає точний і динамічний звук. Якщо ви віддаєте перевагу слухати платівки з MC-картриджами, ви зможете легко і швидко замінити стандартний MM-картридж на МС, щоб отримати живіший, природніший і детальніший звук.

Особливості Denon DP-400:
- стильний та сучасний мінімалістичний дизайн
- сервомотор постійного струму, ремінний привід
- масивне антирезонансне шасі забезпечує оптимальну якість звуку, зменшуючи зовнішню вібрацію
- напівавтоматичний режим роботи програвача з автопідйомом та зупинкою в кінці платівки.
- вбудований датчик швидкості для контролю швидкості обертання диска під час відтворення платівки
- S-подібний тонарм із системою антискейтингу та мікроліфтом
- вбудований ММ-фонокоректор, що відключається.

- можливість використання картриджів ММ та МС

Тип: Класичний програвач

Характеристики: Вбудований фоно

Опис
Характеристики

Опис

Новий S-подібний тонарм
Програвач комплектується новим спеціально розробленим S-подібним тонармом з автопідйомом і зупинкою відтворення. Коли пластинка досягає кінця, тонарм автоматично піднімається і повертається у вихідне положення, оберігаючи поверхню пластинки та голку від зношування. Вигнута конструкція тонарма зменшує гармонійні спотворення та забезпечує ясний та чистий звук.
Міцна та масивна конструкція
Міцна конструкція столу та солідна вага всієї конструкції забезпечують оптимальну якість звуку, зменшуючи зовнішню вібрацію. DP-400 чудово поєднується з іншими Hi-Fi компонентами Denon серії Design для отримання чудового звуку.
Селектор швидкості
Вбудований датчик швидкості точно контролює швидкість обертання диска під час відтворення платівки. Ви зможете слухати будь-які типи вінілових платівок, навіть старі вінтажні платівки, записані на швидкості 78 об/хв.
Просте налаштування та використання
Якщо програвач правильно налаштований, а його тонарм і картридж звукознімача відрегульовані згідно з рекомендаціями виробника, то навіть найпростіший програвач вінілових платівок принесе задоволення від музики своєму власнику. Розпакування та налаштування програвача займе у всього кілька хвилин навіть у користувача-початківця. Підключіть DP-400 до домашнього підсилювача або ресивера і програвач готовий до роботи.
Знімна пилозахисна кришка з унікальним дизайном
Знімна пилозахисна кришка може бути використана як стенд для обкладинки альбому, який ви прослуховуєте. Для цього досить просто встановити кришку вертикально та поставити на неї обкладинку.
Вбудований фонокоректор
створює відкриту і глибоку звукову сцену, яка пожвавлює звук платівки і точно передає художній задум музиканта. Вбудований у програвач фонокоректор може бути вимкнений, щоб використовувати фонокоректор підсилювача, якщо він вищого рівня або для підключення зовнішнього фонокоректора для безкомпромісної якості звуку.
Використання картриджів ММ та МС
Програвач комплектується ММ-картриджем, що дає точний та динамічний звук. Якщо ви віддаєте перевагу слуханню платівок з MC-картриджами, ви зможете легко і швидко замінити стандартний MM-картридж на МС, щоб отримати більш живий, природний і детальний звук.
Пасиковий привід із датчиком швидкості
Вбудований датчик швидкості точно контролює швидкість обертання диска під час відтворення платівки. Музика буде відтворена саме так, як задумав музикант.
Компактний розмір
При ширині 41 см DP-400 сконструйований так, щоб легко вписатися в сучасний інтер'єр. При цьому, незважаючи на компактні розміри, програвач забезпечує чистий і детальний звук, на який ви чекаєте від Denon.
Стильний та сучасний дизайн
Мінімалістичний сучасний дизайн DP-400 відповідає сучасним уявленням про естетику та чудово поєднується з чистими лініями серії Denon Design, компактними мережевими ресиверами серії CEOL або з класичним Hi-Fi компонентом Denon у форм-факторі 43 см.
Більше 100 років досвіду у випуску аудіотехніки
Заснована у 1910 році, компанія Denon має серйозну технологічну спадщину: від перших пристроїв, випущених у Японії понад 100 років тому, до виробництва перших у світі комерційних компакт-дисків. Компанія цілеспрямовано інвестує свої ресурси у розробку нових технологій, що гарантує, що ви отримаєте продукт із найновішими технологіями та найвищу якість звуку при кожному прослуховуванні.

Характеристики

 • Тип приводу: ремінний
 • Двигун: постійного струму
 • Керування тонармом: напівавтомат (тільки автоматичний підйом і повернення)
 • Швидкості обертання: 33 ?, 45, 78 об/хв (електронне перемикання)
 • Опорний диск: алюміній
 • Підшипник: метал
 • Wow/Flutter: ±0.08% (WRMS)
 • Частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц
 • Сигнал/Шум: 65 дБ
 • Тонарм: S-подібний динамічно збалансований S-подібний
 • Картридж: MM (змінна голка CN-6518)
 • Вбудований фоноеквалайзер: так
 • Розміри (Ш х В х Г): 414 x 132 x 342 мм
 • Вага: 5.8 кг
Вас може зацікавити: