Програвачі вінілу Crosley

# ПосильСвійСтиль. Це наша мантра. Самовираження - це стрижень нашої компанії, не прив'язаний до конкретного часу або до віку нашого клієнта. Від мистецтва до одягу і навколишнього середовища - це все частина нашого світогляду.
Чому музика має бути іншою? Класична і сучасна, фанк і еклектика: для всіх є Play Vinyl.

Купити програвач
вінілових платівок Crosley

Поринь у світ аналогового звучання в новому форматі разом з Crosley. Це той самий легендарний американський бренд, який випускає вінілові програвачі ще з 30-х років минулого століття. Сьогодні Crosley створює якісну аудіоапаратуру, в якій аналоговий звук віртуозно поєднується з сучасними технологіями.

Купити програвач вінілових пластинок можна в нашому інтернет-магазині playvinyl.com.ua - це офіційний сайт бренду в Україні, ми є прямими імпортерами товару з Америки, що гарантує вам покупку оригінальної аудіотехніки високої якості за приємними цінами.

Слухай справжню музику з новим вініловим програвачем

У фірмовому інтернет-магазині представлений широкий модельний ряд програвачів грамплатівок. Хочете почути справжній "ламповий" звук? Або додати своєму будинку трохи ретро-родзинки? Тоді вам обов'язково варто купити вініловий програвач Crosley, адже він не тільки додасть нового звучання в ваше життя, а й прикрасить інтер'єр. В каталозі вас чекають всі актуальні моделі виробника:

  • Cruiser Deluxe;
  • Executive Deluxe;
  • Portfolio Portable;
  • Voyager;
  • Switch II и др.
Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати стильні кейси для зберігання платівок і змінні голки для програвачів. Ми здійснюємо доставку в Києві і по всій Україні.
Підсиль свій стиль разом з Crosley.