Київ, вул. Велика Васильківська, 80
Одеса, вул. Буніна, 21
 
 

Програвачі вінілу ION

# ПосильСвійСтиль. Це наша мантра. Самовираження - це стрижень нашої компанії, не прив'язаний до конкретного часу або до віку нашого клієнта. Від мистецтва до одягу і навколишнього середовища - це все частина нашого світогляду.
Чому музика має бути іншою? Класична і сучасна, фанк і еклектика: для всіх є Play Vinyl.
ION Max LP
ION Audio Max LP поєднує в собі класику та найвищі вимоги до звучання музики, відтворює найчистіший звук без сторонніх шумів і спотворень. ION MAX LP дбайливо та легко програє й оцифровує останні релізи, улюблені мелодії, колекційні платівки, довоєнні та навіть дореволюційні диски.

 • Стильний дерев'яний корпус
 • Функція оцифровування
 • Вбудовані стереодинаміки
 • Пилозахисна кришка
  ION Mustang LP
  Ось він — феєричний спосіб насолодитися улюбленою музикою. Mustang LP — це музичний центр 4-в-1 виготовлений у ретро-автомобільному стилі який нагадує про дорожню крейсерську музику минулих років.

  Все що вам потрібно є в програвачі. Тихий ремінний привід з трьома швидкостями програє будь-який запис з вашої колекції. Програвач обладнаний вбудованими динаміками та внутрішнім підсилювачем тому вам не потрібно додаткове обладнання. Є додатковий вихід AUX і навіть роз'єм для навушників. Але те, що насправді відрізняє Mustang LP від інших це його FM-тюнер, який має такий самий вигляд як спідометр класичного Mustang 1965 року.
   ION Air LP
   ION Audio AIR LP здійснює справжню революцію. Для тих хто вважає за краще слухати музику з вінілових платівок, ION Audio пропонує програвач AIR LP з модулем Bluetooth. ION Audio AIR LP виконаний у стильному дерев'яному корпусі. Має можливістю підключення до Hi-Fi-системі через RCA роз'єми, функцією оцифровки і передачею улюбленої музики на колонки через Bluetooth. ION Audio AIR LP перший в світі Bluetooth програвач, що підключається до будь-якої Bluetooth-колонки. Ніяких проводів, прекрасний звук, безмежні можливості.

   • Стильний дерев'яний корпус
   • Функція оцифровування
   • Пилозахисна кришка
   • Модуль Bluetooth
    Замовити безкоштовну консультацію
    Купуй в Instagram