Ретро програвачі вінілу

Найбільший вибір ретро вінілових програвачів в Україні
Програвачі вінілу Crosley
Для тих кто цінує звук та стиль. Обирайте програвач, який стане прикрасою вашого інтер'єру. Знайдіть "саме той" дизайн у безлічі кольорових рішень. Будьте особливими, будьте собою, будьте Crosley!
Програвачі вінілу ION
Сміливі дизайнерські рішення поєднуються з професійним рівнем аналогового звуку. Це все про ION. Підкресліть свою витонченість, зробіть свій інтер'єр довершеним. Вініл - це стильно!
Програвачі вінілу Audio-Technica
Японський бренд, який не треба зайвий раз представляти. Компанія, яка має більше 50 років досвіду у сфері аналогового звуку. Обирайте стриманий японський дизайн та якість перевірену роками. Професійний рівень звуку ще ніколи не був так близько!
Програвачі вінілу Pro-Ject
Аудіофіли світу обирають бренд Pro-Ject коли мова заходить про програвачі вінілу та аналогове аудіо. Саме час підібрати свій Hi-Fi програвач та гайда до нашого шоуруму слухати!
Програвачі вінілу Denon
Заснована в 1910 році, компанія Denon має серйозну технологічну спадщину: від перших пристроїв, випущених в Японії понад 100 років тому, до виробництва перших в світі комерційних компакт-дисків.
Компанія цілеспрямовано інвестує свої ресурси в розробку нових технологій, що гарантує те, що ви отримаєте продукт з самими новітніми технологіями і високу якість звуку при кожному прослуховуванні.
Програвачі вінілу Thorens
Компанія Thorens була заснована Германом Торенсом (Hermann Thorens) в 1883 році у швейцарському місті Сент-Круа.
На сьогоднішній день Thorens є найстарішою з існуючих компаній аудіоіндустріі.
У класичний період фірмою було випущено більше 1 300 000 програвачів, що є абсолютним рекордом серед компаній, що займаються виробництвом програвачів вінілу.
Програвачі вінілу Yamaha
Бренд Yamaha є провідним виробником в світі домашнього і професійного аудіо обладнання та музичних інструментів.
Це одна з перших компаній, яка почала використовувати цифрові технології, зробивши цифрове звучання таким популярним.
Унікальний симбіоз цифрових і аналогових технологій робить бренд Yamaha безумовним лідером ринку!

Вінілові музичні ретро програвачі

Здавалося б назавжди канули в минуле часи програвачів вінілових платівок, касетних магнітофонів і магнітол. Але на хвилі популярності oldschool стилю вони отримали своє друге народження.

Ретро-програвачі платівок і CD, а слідом за ними і грамофони повертаються в сучасні квартири і офіси в якості модних і стильних атрибутів. Справжні пристрої для відтворення музики минулого століття стоять дуже дорого, вимагають спеціального технічного обслуговування і є долею колекціонерів.

В цьому розділі каталогу ми пропонуємо вашій увазі рімейки цих пристроїв - музичні центри ретро. Програвачі дозволяють відтворювати музику з вінілових платівок, і представлені в нашому каталозі грамофонами і радіоли (поєднання радіоприймача і програвача пластинок). Програвач ретро можна купити і з сучасним пультом дистанційного керування.

Крім цього в корпусі радіол випускаються і повноцінні музичні центри в стилі ретро, в складі яких - касетні деки для магнітофонних компакт касет, CD / MP3 плеєри, USB порти для флеш носіїв.
Вінілові програвачі - відмінний подарунок для поціновувачів елегантного інтер'єру та відмінної музики!

Якщо Вас зацікавили ретро програвачі вінілу нашого інтернет-магазину, звертайтеся до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом і уточнюйте усі цікаві Вас питання! Спасибі, що вибрали нас!